Wpis z mikrobloga

beneficjenci powinni stanąć z nimi ramię w ramię w tym proteście


@bartlomiej_rakowski: beneficjenci dbają wyłącznie o swoje socjale ( ͡º ͜ʖ͡º) skoro otrzymują tylko że nie przez mops a zus, to na co im łażenie po ulicach... tyle roboty... lepiej posiedzieć na ławeczce pod blokiem ( ͡º ͜ʖ͡º)
Prawdziwi "beneficjenci" którzy potrzebują faktycznie wsparcia mopsu nie mogą się od X lat
@Xune: Gdybyś zobaczył jak wygląda "cyfryzacja" w budżetówce to byś gorzko zapłakał. Tylko więcej roboty z tym jest. Ostatnio sprawdzałem wydruk z bazy danych czy się wszystko zgadza i porównywałem z drugim wydrukiem strona po stronie (oba miały z ~20). Nie rozumiem dlaczego nie mogli wyeksportować po prostu danych. Etatów już jest mało (częściowo przez brak chętnych) i są podle płatne, a pracy tylko przybywa (tak przynajmniej wnioskuję ze swoich doświadczeń
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ignacy_Patzer: Kolejna patologia, której nie rozwiąże się staniem w kółeczku na głównej arterii komunikacyjnej w tej części miasta. Tramwaj który teraz jedzie przez skrzyżowanie nie jest temu winien, a sympatii nie zyskasz zatruwając komuś życie - nawet jeśli "tylko" na godzinę.

Polskie usługi publiczne to czyste patusiarstwo, brak jakichkolwiek konsekwencji i pomyślunku. Idealny obraz władz, szczebla państwowego i lokalnego.
@Xune: No nie rozwiąże to problemów, ale ludzie już zobaczyli, że jeśli chcą coś ugrać to trzeba działać jak górnicy. Palenie opon i utrudnianie funkcjonowania miasta działa najwyraźniej lepiej niż jakiekolwiek rzeczowe argumenty i propozycje reform. Mi się skończy staż i spadam gdzie indziej, ale patrzenie na to jak funkcjonuje państwo napełnia mnie niepokojem.
@Ignacy_Patzer: I ugrali tylko tyle, że jak Zdanowska ich wszystkich #!$%@? to każdy będzie bić brawo. Czemu nie mogą blokować wyjazdu z UMŁ aby faktycznie odczuli ten ich śmieszny protest urzędnicy a nie mieszkańcy?

Also duża część pracowników mopsu się dogadała z miastem i są zadowoleni z podwyżek. Jak im coś nie pasuje to niech się zwolnią i elo.
ilość bootlickerów i simpów zdanowskiej w tym wątku przeraża


@elberet: No popatrz, mi Zdanowska jest obojętna - może być, może jej nie być ¯\_(ツ)_/¯
Co dalej nie zmienia faktu że:
- blokowania skrzyżowań w dużym mieście nic nie da prócz utrudniania innym mieszkańcom jazdy do/z pracy.
- krzyczenie o pieniądze za pracę której i tak już nie mają, sensu nie ma - mniej pracy, mniejsze wynagrodzenie.
- jak chcesz coś zdziałać,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SeriousDude: w dupie byłeś i gówno widziałeś, tyle Ci powiem ʕʔ

Nie rozchodzi się o żaden dodatek, który tak bardzo próbujesz UWYDATNIC. Dla twojej informacji, to mops nie wypłaca tylko 500+, są inne różne świadczenia o których nie masz pojęcia, ale zawsze przecież mogą zmienić pracę na lepszą, prawda? Tylko jestem ciekaw, kto klepnie akceptację wniosku potrzebującej matce, rodzinie czy osobie starszej ¯\_(ツ)_/¯
w dupie byłeś i gówno widziałeś, tyle Ci powiem


@mirek_januszy: i taka dyskusja ( ͡º ͜ʖ͡º) udanych spacerów dziś.

Tylko jestem ciekaw, kto klepnie akceptację wniosku potrzebującej matce, rodzinie czy osobie starszej


@mirek_januszy: W pracy nie wykonuje się jednego zadania, a kilka - gdy odchodzi jedno, wynagrodzenie jest niższe. Czytasz ze zrozumieniem? Czy nawet pochlebca pracy administracyjnej tego nie potrafi? ( ͡º ͜ʖ
a nie wtedy kiedy synek radnego na wykopie tak pozwoli.


@elberet: XDDDDD

Nadal nie potrafisz się odnieść do tego dlaczego nagle mopsiaki mają za mało pieniążków. Dlaczego protestu nie było w styczniu, lutym, marcu, kwietniu czy od początku maja? Dlaczego dopiero gdy stracili dodatek za obsługę pińcet plusa? ( ͡º ͜ʖ͡º) ja rozumiem że WAM WSTYD się przyznać z prawdziwym powodem protestów, bo przecież mieszkańcy by