Wpis z mikrobloga

Miraski czy mógłby ktoś pomóc z wyborem hulajnogi elektrycznej albo chociaż odesłać do jakiegoś fajnego artykułu napisanego przez kogoś obeznanego w temacie?

Szukam czegoś typowo na miasto, parę razy w tygodniu muszę pokonać przez Wrocław trasę kilkunastu km w jedną stronę i przy obecnych cenach przesiadka na hulajnogę brzmi jak rozsądną alternatywa.

Z tego tytułu najbardziej zależy mi na zasięgu, żeby te prawie 30 km łącznej trasy pokonać bez stresu że bateria nie wytrzyma.

Fajnie jakby miała szybki mechanizm składania żeby wygodnie wejść z nią do urzędu/pociągu.

Na prędkości maksymalnej mi nie zależy, byle tylko dała radę podjechać pod jakieś wzniesienie.

Co do budżetu to nie mam pojęcia, wiadomo im mniej tym lepiej, ale jak wyjdzie na to, że naprawdę warto wydać powiedzmy 4k zamiast jakiegoś Xiaomi za 2.5 to oczywiście rozważę.

#hulajnogaelektryczna
  • 2
@RiffRaff: od kilku miesięcy moim głównym środkiem transportu jest Ninebot g30 segway i sobie chwalę póki co. Jedyny minus ze ciężka - 20kg bodaj wiec chodzenie z nia po schodach jest upierdliwe ale nie ma tragedii