Wpis z mikrobloga

@Niebadzsmokiem Powyżej 20 stopni nie jest fajen. Inb4 schudnij grubasie - 172cm/53kg, więc to nie kwestia wagi. Upały po prostu są męczące. Gdy jest zimno, to mogę się cieplej ubrać. Gdy jest gorąco, to rozbierzesz się do pewnego poziomu. Może gdybym miał klimę, to też inaczej bym na to patrzył.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Niebadzsmokiem: Patrząc na to jak długi w Polsce jest okres syfu zimna i depresji generalnie lepiej niech #!$%@? jak najmocniej przez to swoje okienko 3 miesieczne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Niebadzsmokiem: Też nie lubię jak jest +35 ale nawet to jest niewielką ceną za miliony zalet lata:
- ciemno robi się dopiero o 21, 22
- jest zielono i pięknie
- można cały dzień spędzić na zewnątrz, pogoda zachęca do aktywności albo do socjalizowania się
- nie trzeba się ubierać pół godziny żeby pójść na spacer
- dobrze się jeździ autem, a nie deszcz ciemno i #!$%@? widać
- humor
  • Odpowiedz
- ciemno robi się dopiero o 21, 22


@Sirion: Co wy macie normiki z tym strachem przed ciemnością? xD Może jestem #!$%@?@ny, ale uwielbiam gdy robi się ciemno o 16 i jest ciemno, gdy wstaję rano ¯\(ツ)_/¯

Lato jest spoko jak jest odrobinę cieplej niż dzisiaj, wystarczy z 5 stopni więcej i lekki wiaterek. Idealna pogoda. Upały natomiast to najgorsze zło, absolutnie nienawidzę. Bardzo źle na mnie wpływają psychicznie
  • Odpowiedz