Wpis z mikrobloga

Hejka wszystkim, mam trochę nie typowe pytanie... Otóż, od zeszłego tygodnia, dokładnie od środy, mieszkam z kobietą, która darzę wielkim uczuciem, ale mam wrażenie że te uczucie zaczyna powoli gasnąć, oraz bardzo nieswojo czuję się mieszkając z nią... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Moje pytanie brzmi: Jak ja mam jej niby przekazać że nie chcę z nią mieszkać oraz że moje uczucia w stosunku do niej się zmieniły?... Naprawdę nie chcę jej skrzywdzic w ten sposób... Ale po prostu czuję że jednak wolałbym być sam... Praktycznie w większości czasu w swoim życiu byłem samotny i mam takie wrażenie, że tęsknię za tą samotnością... Że byłem samotny, ale wolny...

Proszę pomóżcie bo mam po prostu mętlik w głowie i nie wiem co mam zrobić... A nie chciałbym stracić takiej znajomości...
()

  • 42
@Akinori456: Musisz wykombinować coś tak, żeby ona Cię rzuciła, miała dość, itp.


@Nowystaryziel Nie chcę czegoś takiego jej zrobić...

Albo wynieś się i powiedz, że ona zasługuje na lepszego partnera to wzbudzi litość i wyrzuty sumienia, a ty będziesz mógł wrócić jak się jednak rozmyślisz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Nowystaryziel Nie chcę jej żadnych wyrzutów robić...
I Ona serio zasługuje na kogoś lepszego niż ja...
@Akinori456: to może być przejściowe, początki mieszkania razem bywają dziwne/trudne. Zamiast od razu wypalać z tekstem, ze Twoje uczucia się zmieniły najpierw poukładaj sobie wszystko w głowie. Poczekaj jeszcze trochę i zobacz jak przez najbliższe tygodnie będzie to wyglądać. W międzyczasie, żeby pobyć trochę samemu wychodź gdzies bez niej(może na spacer, do kawiarni czy gdziekolwiek lubisz) a jej możesz powiedzieć ze np umowiles sie z kumplem. Albo powiedz wprost, ze potrzebujesz
@Akinori456: wątpliwości są raczej normalne, zamieszkanie razem weryfikuje wszystko, a do tego dość trudny jest ten początkowy czas, gdy jesteś jakby pod ciągłą obserwacja, ani se smarknąć jak świnia, ani co. xD Więc naturalne, że można czuć się nieswojo i w napięciu. To z czasem minie i ten wspólny rytm życia się jakoś ustawia i jest git.
Ogólnie w związku pewnie jeszcze nie raz pojawią Ci się wątpliwości i nie możesz