Wpis z mikrobloga

Wy narzekacie, że jesteście przegryw?
W zeszłą środę wyszedłem z kumplem, moją siostrą, szwagrem i psem na miasto. Trochę wypiliśmy w domu, trochę na mieście i stwierdziłem, że wezmę ze sobą psa i się przejdę 200-300m dalej do McDonald i coś zjem na wynos. Parę osób mnie zaczepiło, że fajny pies itp, czy można pogłaskać to sobie takie małe smalltalki z nimi ucinałem i szedłem dalej.
Idę elegancko zapatrzony w telefon i wpadła we mnie blondynka.
Mówię do niej sorka próbując ją ominąć a ta mnie pyta, czy nic mi się nie stało XD
No to jej odpowiadam, że mi to raczej nie ale biorąc pod uwagę, że jesteś o 2 głowy niższa i pewnie sporo lżejsza to raczej Tobie mogło się coś stać. Ona mówi, że wszystko ok i ooooo jaki słodki piesek, mogę pogłaskać?
Słysząc to pytanie po raz n-ty odpowiadam - śmiało.
Wiadomo, byłem już lekko wstawiony to postanowiłem zażartować (beka) - Szkoda, że mnie tak nikt nie głaszcze jak tego psa (i zrobiłem smutną minę)


A ona wstaje i mówi, że może mnie pogłaskać jak chce i wiecie beka a laska mnie głaszcze po głowie dosłownie dwa razy, obejmuje mnie w pasie i zaczyna całować XD u mnie w głowie wielkie O CO CHODZI
Całowaliśmy się tak może z 10 sekund, patrze na nią, na psa, na nią i pytam gdzie jest haczyk bo to jest zbyt piękne, żeby było prawdziwe.
Gdzie Twoi koledzy? Kto mi zaraz nerkę wytnie?
Ona w śmiech, że nikogo nie ma i że jak mi się nie podobało to przeprasza
W tym momencie dostałem sygnał do mózgu nie wiem skąd i ją objąłem i znów się całujemy.

I TU HIT UWAGA
3
2
1

Po pocałunku patrzę na nią i mowię, sorka muszę już iść XD i #!$%@? poszedłem, minąłem ją i normalnie odszedłem w stronę Maka XDDD
NAWET #!$%@? NUMERU NIE WZIALEM NIC, INSTA COKOLWIEK. NIE ZAPYTAŁEM JAK MA NA IMIĘ XD
Ale jestem idiotą.

Są dwa plusy i jeden minus tej historii

Plusy
-większa pewność siebie chociaż nigdy mi jej nie brakowało to teraz jest #!$%@?
-całowałem się z fajna blondyna

Minusy
- nic z tego dalej nie wyniknie bo nie wiem kto to XD

#przegryw #podrywajzwykopem #podryw
  • 10
  • Odpowiedz
@dobrychlopakzsenegalu: było. Wiem, że dla wielu z pewnego tagu to coś to dziwna nierealna akcja. 1 raz mi się cos takiego zdarzylo, że to laska mnie pierwsza wzięła w obroty niz ja ją
Zreszta to wykop,. nikt nie musi wierzyc nikomu nie musze udowadniac, tak sie chcialem podzielic swoim #!$%@? xd
  • Odpowiedz