Wpis z mikrobloga

Byłem, widziałem, mogę umierać! Topowy festiwal europejski zaliczony! Wprawdzie tylko jeden dzień ale i tak było niesamowicie. Tłum ludzi, cudowna atmosfera, super muzyka i bardzo dobra organizacja! Bałem się, że przy takiej liczbie ludzi nic nie będę widział. A jednak na przerwach cały obszar pod scenami pustoszał i bez problemu stałem przy samej scenie na Black Label Society czy Megadeth. Polecam każdemu! Za rok celuje w jakiś inny, w innym kraju :)
#koncert #graspop #festiwale #metal #belgia #megadeth #whitesnake #blacklabelsociety #withintemptation #scorpions
ThrashMetal - Byłem, widziałem, mogę umierać! Topowy festiwal europejski zaliczony! W...

źródło: comment_1655744160ztQ2O9jUnG8dCRqx4Wo87B.jpg

Pobierz
  • 4
@ThrashMetal: czemu tylko jeden dzień ? XD też byłem i było spoko, ale całe 4 dni :D ja w przyszłym roku tez może w coś ciekawego wyceluję w europie, korci mnie download w uk, albo może hellfest we francji w sumie
@ThrashMetal: aaa, okej, ja kupowałem prawie na początku jak były bo aerosmith to jednak było to, ja się w przyszłym roku nad summer breeze zastanawiam, pewnie metalfest/mystic w czerwcu i może w lipcu też gdzieś, może barcelona znowu ( ͡° ͜ʖ ͡°)