Wpis z mikrobloga

@Hellicon: Kiedyś go lubiłem oglądać, teraz to taki bezbek. Na forza italia przypał robił tymi swoimi "ironicznymi" gadkami. Wole blogomotive, mimo ze nagrywa raz na rok XD


@ThirtyDoorKey: Blogo chyba z 1,5 roku temu coś ostatnio wrzucił xD
  • Odpowiedz
To "wytykanie błędów" to wyzywanie od idiotów, i inwektywy. Bardzo często Złomnik "serduszkuje" jakieś komentarze gdzie ktoś mu wytyka błędy. Jeszcze nigdy nie widziałem, by się "zesrał" pod takim komentarzem ¯_(ツ)_/¯


@Zgrywajac_twardziela: niestety on lajkuje tylko te półhejciarskie komentarze, te merytoryczne albo przemilczy albo właśnie skasuje

W realu też jest dziwny. Dwa razy go widziałem, czasami się #!$%@? w rozmowy nieproszony
  • Odpowiedz
@A330: właśnie to chciałem ostatnio o gościu napisać. Fajne ma filmy, poczucie humoru też ale jest to ten typ z elektrody, który wie wszystko najlepiej i nawet tak wygląda… raz ktoś mu merytorycznie zwrócił uwagę, że nie ma aż takiej tragedii z elektrykami i ten mu odpisał, żeby się nie zesrał. Niestety.
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu:

niestety on lajkuje tylko te półhejciarskie komentarze, te merytoryczne albo przemilczy albo właśnie skasuje

Masz na to jakikolwiek dowód? Mnóstwo widziałem merytorycznych komentarzy pod jego filmami które były okraszone serduszkiem, żeby takie usuwał nie widziałem nigdy. Usuwał jedynie takie gdzie ktoś zachowywał się buracko, co akurat nie powinno nikogo dziwić ¯\_(ツ)_/¯

W realu też jest dziwny. Dwa razy go widziałem, czasami się #!$%@? w rozmowy nieproszony

No on lubi
  • Odpowiedz
@Normalny-czlowiek: nie krytykowały tylko obrażały

chodziło o to, że Złomnik popełnił błąd bo ośmielił się skrytykować francuskie auto czego francuskie nie mogli przeboleć i wysmarowali artykuł starający się go ośmieszyć i pod tym tekstem znalazło się paru "krytyków", tzn. zwykły hejt, próby obrażania
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@SpalaczBenzyny: no nie wiem, zlomnik który cały czas pokazuje jakiego to on dystansu nie ma do siebie, kompromituje się tocząc wojenki z innymi serwisami internetowymi, czytałem te artykuły i nie, tam nie było hejtu tylko zwykłe punktowanie nieprawidłowości napisanych przez zlomnika, zresztą ten ostatni filmik ze zlotu Forza Italia pokazuje jak naprawdę gość jest żenujący i atencyjny. Nie zmienia to faktu że nadal lubię jego filmy pod postacią zlomnika.
  • Odpowiedz