Wpis z mikrobloga

@Warcomx: nic nowego nie jest tu do powiedzenia w temacie. Postepowanie zakonczone, temat walokwany na rozne strony byl w ostatnich 20 latach. Nic nowego sie tu nie pojawia. Oficjalnie nic Czeslawowi nie mozna zarzucic. Jak sam nie wyjdzie i nie powie co kupil i co ustalal to takei artyluly jak z gownianej wp brzmia jak odgrzewany kotlet i temat na sezon ogorkowy.
  • Odpowiedz
  • 75
@Warcomx tl;dr nic nowego, Czesio byl w centrum wydarzeń, kontaktował się z głównym oskarżonym, inni oskarżeni na niego wskazywali, wydarzenia też dają jednoznaczne wnioski, nikt go nie złapał za rękę, bo prokuratura skupiła się na sędziach, więc może teraz mówić że nie pamięta i nie ma wiedzy.

Dla zaznajomionych z sprawą ładnie powiązane wszystkie fakty, dla typowego Janusza za dużo literek i czepianie się grubego a na co to komu a
  • Odpowiedz
@Warcomx: Niestety Jadczak wybrał zły moment na publikację artykułu uderzającego w Czesława. Po awansie ze Szwecją, remisie z Holandią czy całkiem korzystnym losowaniu grupy na mundialu, nastroje wokół reprezentacji są raczej dobre. Nikt, zwłaszcza dziennikarze sportowi, nie ma teraz ochoty rzucać kłód pod nogi grubemu.
  • Odpowiedz
@Lolenson1888:

czy całkiem korzystnym losowaniu grupy na mundialu,


Argentyna, która nie przegrała ostatnich 32 spotkań. Meksyk, który zajął drugie miejsce w grupie. No i fakt Arabia Saudyjska, która powinna być do ogrania. Cały czas nie rozumiem skąd ten hurraoptymizm odnośnie szans na
  • Odpowiedz
@Warcomx: a ja jestem zbałamucony i nie wiem komu wierzyć. Z jednej strony Michniewicz jako niemalże centrum tego układu jest oczywistym kandydatem na głównego winnego w tej sprawie.

Z drugiej strony kompletnie nie chce mi sie wierzyć że przy aż takim natłoku połączeń CM nigdzie się nie pomylił. Przecież w tamtych czasach Michniewicz był randomem a nie jakimś bossem mafii żeby nagle wszystkich zastraszyć i przekupić aby zatrzeć wszystkie ślady.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@IIIlIII: @1iostatni: dla mnie nowinką jest to, że czesiu był przesłuchany w taki śmieszy sposób, a sprawę chciano zamknąć jak najszybciej, bo kurde euro się zbliża xd
W sumie teraz jest sympatyczny ale fajnie byłoby, gdyby to dojechali za te wały, których rzekomo nie dokonał
  • Odpowiedz