Wpis z mikrobloga

Witam wy też tak macie że jak gracie bez przerwy w csa nwm z ile np. miesiąc codziennie trenujecie na aim mapkach ffa dm itp. rozgrzewacie się przed meczami to gracie z dnia na dzień coraz gorzej? Ja tak mam i nie wiem co robić, czuje się jakbym grał gorzej niż miesiąc temu bo albo zamykam i przegrywamy, nic nie trafiam mało killi, #!$%@? celność mimo że na ffa widać poprawę i na aim mapkach też bije rekordy to na meczach rzadko co siada, ale ostatnio zrobiłem ace w pistoletówce i to byla jedyna runda w meczu moja bo później było już coraz gorzej i przegraliśmy 3-9. Mój plan treningowy wygląda tak że najpierw na aim mapce tej pomarańczowej ćwicze sobie strzelanie w kropki na małe wielkości przez 15 min, później na csgo hub zabijam 500 botów stojących w miejscu, a później mniej więcej przez 10 min strzelam do wyskakujących botów z różnych miejsc lewo prawo, a na koniec ffa only hs deathmatch około 30min. Co robię źle? Awansowałem graniem z ekipą na skrzyżowane kałachy w krótkich meczach, ale poźniej jak zacząłem grać z randomami długie to ani ja nie mogłem zabić ani te randomy tak samo, czasami sie zdarzało że mnie carryowali ale rzadko i więcej było porażek niż zwycięstw co skutkowało spadnięciem do kałacha w laurach i tu dalej #!$%@? wszystko siedzi, nie umiem utrzymać takiej koncentracji jak kiedyś i to mnie martwi a nie chce robić przerwy bo chciałbym być coraz lepszy i wbić globala a później przerzucić się na faceity. Więc jeśli mamy tu w serwisie jakiegoś doświadczonego gracza globala, albo wysokiego lvla faceit to proszę o jakiś najlepszy plan treningowy i jak to u was wygląda że jesteście kozakami i w ogóle że dajecie radę być z dnia na dzień lepsi. Pozdrawiam

#gry #grykomputerowe #csgo #pcmasterrace #steam #valve #fps
  • 33
@nuII: no ta, ale ci co grają musieli najpierw dojść jakoś na wysoki poziom żeby grać w profesjonalnych teamach, profesjonalne drużyny nie zaczynały raczej z golda
@alpengold33 mam dobrego kompa, az za dobrego na csa plus monitor 144hz, wylaczony gsync bo podobno dawal opoznienia, grafika wysoka zeby widziec wszystko dokładnie ale i tak mam 400fps, nasycenie kolorow w nvidi 65% czyli sa lekko cieplejsze, tryb niskiego opoznienia w nvidi tez wlaczony, rozdzialka 1280x960 4:3, dpi 800 sens 1.25 wiec chyba w normie, podkladka duza, myszka tez i ciezka, po dluzyszym skupieniu na precyzyjnym celowaniu boli reka, moze w
@snackr: no tak jest napisane ze gralem z ekipa a pozniej z randomami, ale jakby na to spojrzec to przez te 950 godzin gralem z roznymi ekipami moze max z 20 meczy wiec nie duzo, reszta z randomami, a "regularnie" z nowa ekipa gramy krotkie mecze prawie ze codziennie bo roznie z nimi bywa no ale mniej wiecej 1-3h dziennie i mielismy passe ladnie szlo kazdy wbijal rangi ja wbilem skrzyzowanego
@PawelMPL: od dawna próbuję wygrindować swoją drogę w górę. od 1.5 roku tylko faceit. w ostatnich 3 miesiącach +300 pkt elo, a gram 2-3 razy w tygodniu po 2-3 meczyki.

codzienna gra (trening) powoduje zmęczenie wzroku i mięśni, w końcu Twój czas reakcji spada i nie masz na tym kontroli. Trzeba trochę odpocząć. ruch pomaga w poprawieniu swojej gry (ćwiczenia/aerobik/bieganie, etc). może warto zamienić jeden dzień gry na godzinkę ruchu?

jak
@pyra_wykop: dokladnie. dostosowanie sie do druzyny, ja 3k h solo mm z ruskami i turkami i prawie do supreme dobiłem, czesto jestem w srodku lub pod koniec tabeli, ale zawsze sie staram dostosować, chodze za drużyna, jak mowia go long to nie ide sam na B obrażony , staram sie supportowac, nawet jak zaczne slynne 0-0-7 to nikt mnie nigdy kicknac nie chca, bo widza, ze nienjestem zjebem, po prostu mam