Wpis z mikrobloga

Też tak macie? Czasami człowiek sobie, czegoś szuka i jak widzę utyskiwanie i krytyczne słowa o jakimś filmie w tym dziale to już wiemy, że jest szansa żemi się spodoba. Na odwrót też to działa: jak widzę ochy i achy i rozpływanie się nad jakimś filmem to wiem, żeby się od tego trzymać z daleka. Już nawet niektórych typów i typiary rozpoznaję po facjacie rozpoznaję ( ͡° ͜ʖ ͡°) #filmweb #film #przemysleniazdupy
Pobierz pawelososo - Też tak macie? Czasami człowiek sobie, czegoś szuka i jak widzę utyskiwa...
źródło: comment_1655655047K7D4imbDyuyK31jPV0anXU.jpg
  • 6
@pawelososo: to ja mam na odwrót, zazwyczaj bardziej zgadzam się z ocenami krytyków. Przykład z brzegu: Midsommar, ocena krytyków 7,5, ocena społeczności 6,7. Dlaczego tak może być ? Dużo fanów gatunku obejrzało ten film bo tak jest przypisany gatunkowo, że to horror i pewnie będą wyskakiwać straszne potwory. Otóż nie tym razem. Midsommar to nie jest klasyczny horror i uważam, że film jest po prostu bardzo dobry i świeży. No ale
@doser93:

to ja mam na odwrót, zazwyczaj bardziej zgadzam się z ocenami krytyków. Przykład z brzegu: Midsommar, ocena krytyków 7,5, ocena społeczności 6,7. Dlaczego tak może być ? Dużo fanów gatunku obejrzało ten film bo tak jest przypisany gatunkowo, że to horror i pewnie będą wyskakiwać straszne potwory. Otóż nie tym razem. Midsommar to nie jest klasyczny horror i uważam, że film jest po prostu bardzo dobry i świeży. No ale