Wpis z mikrobloga

pecie 40 a w środku 2


@wycz: Ale jak w aptece to chyba kiedyś z 20zł zapłaciłem za jedną, wiem że jest kozak już kiedyś miałem ( ͡ ͜ʖ ͡)
W jakimś tanim markecie typu action dostanę folię nrc do zakrycia okien xD


@Toxer: Oklej szyby (od wewnątrz) folią lustrzaną. Zrobiłem tak w jednym pokoju kilka lat temu i zapomniałem o skwarze czy wypłowiałych od promieni UV tapicerkach.

Jak się zbiorę, to resztę szyb okiennych w chacie będę oklejał, na razie żaluzje oraz roleta zewnętrzna na drzwiach balkonowych robią robotę.

I przy okazji szybka lekcja:
StaryWedrowiec - > W jakimś tanim markecie typu action dostanę folię nrc do zakrycia ...

źródło: comment_1655660882OaU7cRprb15YwV6ISP0ego.jpg

Pobierz
@StaryWedrowiec: we we, po xD średio wygląda znak zapytania.
No niby folia ciekawa opcja ale nie ma na to czasu bo sesja teraz i to grubsza inwestycja. A nrc to raczej bardziej pasuje na studencki portfel. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
we we, po xD średio wygląda znak zapytania.


W jakimś tanim markecie typu action dostanę folię nrc do zakrycia okien? xD

@Toxer: "xD" nie jest częścią pytania i nigdy nie należy wstawiać tego przed znakami interpunkcyjnymi. ¯\_(ツ)_/¯

Natomiast na końcu każdego pytania należy postawić znak zapytania. Jeśli ktoś tego nie robi, to wykazuje cechy analfabetyzmu.


A postawienie "xD" po pytaniu o folię, gdzie nie ma nic zabawnego, świadczy o niedojrzałości emocjonalnej.
@StaryWedrowiec: No tak bo falująca folia nrc przyklejona od zewnątrz to codzienny widok na polskich oknach i musimy być smutasami w życiu, a nasza paleta kolorów to:

A alkohol to też nie można pić ani pisać na forum ze śmiesznymi obrazkami pod jego wpływem. Gościu wyciągnij kija z dupy albo przejdź na jakąś elektrodę tam znajdzeisz swoich. Życie można się bawić a nie być gburem.
Toxer - @StaryWedrowiec: No tak bo falująca folia nrc przyklejona od zewnątrz to codz...

źródło: comment_16556774693G1d8LQLR5fTfmoeBCurTI.jpg

Pobierz
Późnym wieczorem bujałem się z kumplem po fajnych, wrocławskich miejscówkach. Wypiłem dwa piwa.

Wróciłem do domu, zjadałem coś, włączyłem Battlefield 2042, buchnąłem zioła z waporyzatora, odpaliłem browara, potem drugiego i cieszyłem się z frajdy, jaką daje mi moje dopracowane stanowisko komputerowe.

W piątek oraz w sobotę kilka popołudniowo-wieczornych godzin spędziłem ze znajomymi, latając dronem FPV w Parku Szczytnickim we Wrocławiu.

No tak bo falująca folia nrc przyklejona od zewnątrz to codzienny widok
StaryWedrowiec - Późnym wieczorem bujałem się z kumplem po fajnych, wrocławskich miej...

źródło: comment_1655686174UBb7KdzfS43oDebTmE4JFr.jpg

Pobierz
@StaryWedrowiec: Sorki #!$%@?ło mi trochę ostatnio, w sensie sie poczuwam czasami i za emocjonalnie myśle. Prawdziwa sesja i wesele => brak dobrego spanka od 3 tygodni a teraz po weselu jeszcze bardzie i stres, ale może nie będę już się usprawiedliwiał. ( )
Wczoraj też już byłem po paru piwkach.

A latacie tak o na dziko w szczytnickim czy jest jakaś specjalna strefa. Bo ja tam
A wracając do "xD" to wiem o co chodzi z nadużywaniem go, bo miałem z która stosowała to jako zamiennik każdego znaku interpunkcjonalnego i trochę na mnie to się odbiło. Ale mam nadzieję, że się wyleczyłem z tego już i stosuję to sensowniej ja na młody wiek ʕʔ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Toxer: Spoko, luz.

Co do latania, to obecnie latam cinewhoopem ważącym 186 gramów (z baterią i kamerką), nie przekraczam wysokości 30 metrów, więc nawet nie zgłaszam tych lotów w aplikacji DroneRadar.

Fajnie się tam lata, bo nawet, kiedy wieje, są miejsca na tyle osłonięte drzewami, że można się bawić, a jak jest pokaz fontanny multimedialnej, to i widok z góry fajny.