Wpis z mikrobloga

żeby #!$%@? coś takiego w weekndowa noc?


@tojapaweu: A kiedy mają robić aktualizacje i testy systemu? Zrobili by w tydzień roboczy to byś darł #!$%@?ę że zakupów w biedrze nie możesz zrobić.
  • Odpowiedz
@MrMarley: max raz na 2 miesiące, średnio to chyba 3-4 razy do roku coś takiego jest. Mi nie przeszkadza za bardzo, nie wiem jak można być w 100% uzależnionym od wirtualnych pieniędzy. Ja zawsze staram się mieć w portfelu te 200zł i 1k w gotówce w domu na wypadek jakiejś awarii. Mało było przypadków, że komuś zablokowali konto i czekaj potem 2 tygodnie albo lepiej na wyjaśnienie, nie rozumiem jak można
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SGTIHALIT: bardziej chodzi o to że dziś sobota, ludzi na mieście sporo a gotówka szybko się kończy albo większość płaci po prostu kartą. A tu nagle, zonk.
  • Odpowiedz
@MrMarley: dostałeś powiadomienie w środę, serio tak ciężko było wypłacić potrzebną ilość gotówki, a sama karta i apka działała do 2, więc naprawdę trzeba się postarać żeby zabrakło ci kasy przez te parę godzin
  • Odpowiedz
@tojapaweu: ale długi weekend był od czwartku do niedzieli, karty nie działają w niedzielę od 2 do 6:30, zawsze można poprosić znajomego który ma konto w innym banku żeby zapłacił i następnego dnia mu się odda
  • Odpowiedz