Wpis z mikrobloga

To oczywista prawda, ze sylwetka nie walczy. Ale jakim #!$%@? trzeba byc leniem, by trenowac zawodowo i tak wygladac. Tym bardziej, ze wiedzial kilka miesiecy temu, ze bedzie walczyl w ksw i go beda miliony ogladaly. Na moje to gosc troche wstydu nie ma
#ksw
  • 16
  • Odpowiedz
@Patolog98: xdddd czlowieku o czym ty #!$%@?? Kolejny usprawiediwiajacy grubasow, mimo ze sam, stawowy mowi ze #!$%@? jak swinia;) popatrz na rozala, ktory ma mega slaba genetyke, ale trenuje i sylwetkowo przypomina sportowca. Nie wiem ile musi zrec stawowy, jesli trenujac tak wyglada.
  • Odpowiedz
@memory: co ty porownujesz. Feder byl podlany, ale mial zarysy miesni i chociaz przypominal sportowca, czego o stawowym nie mozna powiedziec. Jesli mamy porownywac to tylko jeden podobny grubas mi sie przypomina - dawid oliva, ktory tez walczyl na ksw
  • Odpowiedz
@psycha: mozna, ale to bardzo malo prawdopodobne. Ginekomastia sama w sobie rzadko wystepuje, a jesli juz to w wiekszosci jako skutek uboczny sterydow. Wiekszosc "cytatych" Facetow to ulance, blednie diagnozowane jako gino, a nie lipo. No ale co sie dziwic jak wiekszosc niedouczonych lekarzy tych schorzen nie rozroznia XD
  • Odpowiedz