Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Jestem naprawdę #!$%@? samotny. Zero kontaktu z ludźmi, z którymi mógłbym pogadać tak nie przez internet, zero znajomych. Znacie jakieś sposoby na znalezienie znajomych?

Większość wolnego czasu spędzam na samotnych spacerach cz wycieczkach rowerowych, podczas których nie zdarzyła się jeszcze okazja, żebym z kimś nawiązał kontakt.
Testowałem w ostatnim czasie grupy na facebooku i discordy opisane jako przeznaczone nawiązaniu znajomości, ale bez większych rezultatów, tam praktycznie brak ludzi z mojej grupy wiekowej. Do dawnych znajomych ze szkoły to chyba głupio się odzywać po tylu latach. W nowej pracy będę miał samych ludzi 40+, więc też odpada. Mógłbym się zapisać gdzieś, nie wiem, robić coś dodatkowego bo i tak nie lubię siedzieć tylko w domu, ale nie wiem czy ma to jakkolwiek sens, czy nie byłaby to tylko strata czasu.

Stąd też moje pytanie, czy istnieje sposóbna znalezienie znajomych dla osoby 25+, jeżeli studia i praca odpadają?

#samotnosc #pytanie #wychodzimyzprzegrywu
ToKontoNieIstnieje - Jestem naprawdę #!$%@? samotny. Zero kontaktu z ludźmi, z którym...

źródło: comment_1655555784MDCqJ8lyj0rV1fbaa6Wj64.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ToKontoNieIstnieje: jak wyżej Mirek napisał, szukaj spotkań z planszówkami, fajna rozrywka, a przy okazji poznasz ludzi. Ostatnio ktoś tu się ogłaszał, że robi aplikację dla różnych miast aby zebrać ludzi.
Ps. I nie dołuj się, czasami lepiej samemu spacerować lub rowerować niż w kiepskim towarzystwie ;)
  • Odpowiedz
@ToKontoNieIstnieje: tak czasami bywa, nic na siłę, ale plus że chcesz tą sferę życia ogarnąć. Odpowiadając na Twoje pytanie do innego Mirka, tak, na planszówkach są początkujący, na 100% ludzie pomogą ci ogarnąć temat.
  • Odpowiedz
@ToKontoNieIstnieje: duża część moich znajomych rozjechała się po świecie. Dobra ekipa była. Jednostki to albo zajęte albo ciężko coś zaplanować ze względu na czas wolny. Rób tak jak ja. Mi to pomaga (czasem ponoszę konsekwencje swoich weekendowych akcji xD ) . Nie mam problemu, aby włóczyć się nocą po mieście. Wbijam do barów albo teraz na ogródki. Pije piwo i tak dalej. Można kogoś poznać. Oczywiście. Teraz chyba kupię motocykl.
  • Odpowiedz