Wpis z mikrobloga

Mireczki, szukam swojego pierwszego motocyklu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest taki problem, bo jestem różową o wzroście 162cm na krótkich nóżkach. Marzy mi się jakiś mniejszy motocykl turystyczny, najbardziej bym chciała triumph tiger. Problem jest taki, że nie chcę za dużego silnika, to będzie mój pierwszy motocykl jak tylko odbiorę plastik. W przypadku tigera nowego nie kupię, bo jedyny na którym bym sięgała bez problemu całą stopą do ziemi to już 65k+zł, a do tego silnik 900. Z używanych jest tylko pojemność 800 i byłby od obniżenia za pewne. Celowałabym jednak w coś o pojemności 600-700, są takie nowe tigery, jest niższa akcesoryjna kanapa, dało by się jeszcze zawieszenie obniżyć, ale szukam też innych opcji, tańszych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może znacie jakieś niskie, lekkie motocykle na których dupa nie będzie boleć po pół godziny jazdy, będę je mogła obładować na podróż życia, a do tego nie będą miały za dużego silnika?

#motocykle
  • 13
@Noskill692: Proponuję zapomnieć o całej tej klasie zwanej turystyczne enduro bo to nigdy niskie nie będzie w dodatku to wszystko ciężkie krowy więc w teren i tak nie wjedziesz.
Fazer czy inne 600 z owiewką, obniżenie na dog bones i lagach będzie Pani zadowolona :-)

Gx
@Noskill692: A ta podróż życia to gdzie? Bo jak 2 razy w góry w roku to turystyk nie ma sensu raczej. Pojemnością się nie sugeruj, oprócz tego, że jak jedziesz sama to 1000+ tylko podnosi koszt imprezy i skraca życie.