Wpis z mikrobloga

Zwykle gniję w domu przez kilka tygodni, bo nie mam pracy i siedzę na rencie. Później wychodzę na 1 dzień do sklepu i później znowu gniję w domu przez kilka tygodni, ale od 2 tygodni coś zmieniłem. Prawie codziennie, albo co drugi dzień robię samotny #spierdotrip Znalazłem fajną trasę w lesie. Idę bez przerwy przez 2 godziny lasem. Są fajne przystanki gdzie można siąść na drewnianej ławeczce. Jest też dłuższa trasa gdzie idzie się prawie 3 godziny. Na końcu trasy jest KFC gdzie kupuję truskawkowego szejka i zbiorkomem wracam do domu XD Pozdrawiam tag #przegryw samotne spacery też są fajne. Czuję się dużo lepiej jak chodzę na codzienne spacery. Jest tak jakoś lżej.
dziobnij2 - Zwykle gniję w domu przez kilka tygodni, bo nie mam pracy i siedzę na ren...

źródło: comment_1655539337mlhcocCABcuw1T0vHyNxur.jpg

Pobierz
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dziobnij2: jak nie jak tak. Zacząłeś chodzić codziennie, a to dla otyłego są ćwiczenia. Ogarnij jeszcze miche na 2500kcal dziennie i bedziesz za pare mcy fit chłop.
@dziobnij2: Lepiej chodzić, niż siedzieć w domu. W okresie podstawówki, gimnazjum i szkoły średniej siedziałem ciągle w domu i jak kiedyś w okresie szkolnym miałem kolegę, to tylko z nim wychodziłem. Nigdy samemu, bo nie miałem do tego motywacji oraz głupio mi by było. Potem się przemogłem. Mijało kolejne ładne, zielone, ciepłe lato, a ja tylko czekałem na decyzję wiecznie zajętego kolegi i zamiast tego zacząłem sam wychodzić. Polecam ten stan.