Wpis z mikrobloga

@Valorcrest: Jak papież zjechał z taśmy to sama jego godzina śmierci była powtarzana w mediach tyle razy, że to się po prostu wryło w pamięć. Zanim poznałem internet to już liczba 2137 wywoływała skojarzenia xD Myślę, że nie tylko ja tak miałem, skoro tak się to przyjęło. A i jeszcze w tych czasach wszyscy sobie wysyłali łańcuszek, że 2+1+3+7=13 i wiele dat z życia rzułtej mordy też po zsumowaniu daje liczbę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@Valorcrest: Jak papież zjechał z taśmy to sama jego godzina śmierci była powtarzana w mediach tyle razy, że to się po prostu wryło w pamięć. Zanim poznałem internet to już liczba 2137 wywoływała skojarzenia xD Myślę, że nie tylko ja tak miałem, skoro tak się to przyjęło. A i jeszcze w tych czasach wszyscy sobie wysyłali łańcuszek, że 2+1+3+7=13 i wiele dat z życia rzułtej mordy też po zsumowaniu daje liczbę
  • Odpowiedz
@Valorcrest: w czasie najwięszych sukcesów Adam Małysz też był traktowany jak święty i tam gdzie stąpał pojawiała się tablica pamiątkowa. Przed wejściem do Smażalni w Szczawnicy był na drewnianej tablicy wystrugany napis: "Dnia tego i tego, ku uciesze właścicieli Adam Małysz wstąpił tu na rybkę"
  • Odpowiedz
@Valorcrest: Kiedyś widziałem, bodajże w seminarium w Henrykowie, zamkniętą w gablocie filiżankę, z podpisem: "z tej filiżanki Ojciec Święty Jan Paweł II pił herbatę w trakcie swojej wizyty" xD do dzisiaj śmieję się pod nosem, jak sobie to przypomnę
  • Odpowiedz
Aż dziwne że nie oznaczono miejsc w których ojciec święty oddawał kał i mocz.


@Flypho: pewnie łapali w powietrzu zanim dotknęło ziemi.
  • Odpowiedz
@Valorcrest: patrząc na to jakie pierdoły wypisują ludzie na tych tabliczkach, to można by z tego zrobić sposób na promocję biznesu:
Masz noclegi - wieszasz tabliczkę 'w tym domu spał JPII gdy chodził po górach'
Masz sklep - 'w tym sklepie kupował JPII'
Masz bar - 'w tym barze JPII zalał się w trupa'

Nikt nie sprawdzi czy to prawda, a u fanatyków wzbudzi zachwyt i chęć skorzystania z usług.
  • Odpowiedz