Wpis z mikrobloga

#elitefighters #highleague #primemma #mmavip #royaldivision #famemma #fistuniverse #amadeuszferrari #danielmagical #patostreamy #aferki #danielmagical #drama Czesc wszystkim. Nie moge spać i mysle jak nasze otoczenie oraz internet zrobic czyms lepszym. Miejscem czystszym i bardziej przyjaznym. Wpadłem na pomysł stworzenia strony internetowej (jestem webdevem) gdzie bysmy mogli obnażyć każdego farmazona takiego jak np Ferrari, Scamface Bomba (co wkurza jak budzik) itd. Influencerow oszukujących ludzi scamowyni produktami albo po prostu szeroko pojętych ludzi internetu i ich afery (również „obyczajowe” jak ta #fagata ). Miejsce dla konfidentów i wszelkiej maści szkodników tez by sie znalazło. Plan jest prosty. Wbijasz na strone internetowa i masz tam treści poświęcone każdemu wyżej wspomnianemu rodzajowi ananaska. Czytasz o wszystkich jego kłamstwach, o świństwach ktore popełnił i wszystko inne co najgorsze tylko istnieje o takiej istocie. Oczywiście rzeczy tam zamieszczone powinny byc zgodne z prawda, papiery sądowe byłyby tez również mile widziane (szczególnie dla działu konfidentów), nagrania wideo, linki do YouTube, screeny i cała reszta rzeczy, ktore uda sie zgromadzić na danego osobnika. Nie chcialbym jednak zeby pojawiały sie tam informacje oczerniające i kompletnie mijające sie z prawda. Czy chcielibyście taki portal? Takie niechlubne fakty z zycia youtuberkow etc w jednym miejscu. Sprawdzam poki co zainteresowanie. Jesli naprawde zauważę, ze warto to pomyśle o tym na serio, aby cos takiego stworzyć wspólnymi siłami razem z Wami. Za jakis czas dodam kolejny wpis w ktorym oznacze zainteresowanych ludzi wykazujących aktywność pod tym postem. Również proszę o propozycje dodatkowych hashtagow (ktore dodam w kolejnym wpisie), aby dotrzeć do jak największej ilości osob śledzących „internety”, dramy itd. Razem mozemy zaprowadzić porządek w tym zgniłym internetowym swiecie. Przynajmniej mam taka nadzieje i chcialbym wierzyć, ze wspólnymi siłami jest to możliwe. Jesli macie jakies dodatkowe sugestie, pomysły to nie krępujcie sie i dzielcie sie z reszta. Co o tym sądzicie?
R.....N - #elitefighters #highleague #primemma #mmavip #royaldivision #famemma #fistu...

źródło: comment_16555126939PaU1tYZNGAkgavRyshepj.jpg

Pobierz
  • 1