Wpis z mikrobloga

wołam ludzi z #krosno - w związku z http://www.wykop.pl/ramka/1785548/anarchisci-chca-pozwac-publicznosc-za-bicie-brawa-podczas-kabaretu/

Tak się składa że słyszałem i widziałem ten 'kabaret'. Organizowały go dwa licea, a większość skeczy miało charakter obraźliwy. Przykład - wchodzi dziewczyna i coś wącha. Drugi aktor odpowiada jej że śmierdzi mózgiem (kto jest z Krosna ten wie o jaką szkołę chodzi)

Albo przychodzi koleś na 'lekcję' i mówi dlaczego tutaj tak pusto - a na ścianach koła, samochód itd. (chodzi tutaj o diss na Mechanika oczywiście). Ten "anarchista" też oczywiście przesadził :D ale jest w tym tekście ziarnko prawdy, dotyczące poziomu tych przedstawień a raczej jego braku.

@Solitary_Man @Kozzi @x_ostry @Mcmaker @Bosser
  • 15
@Sindarin: Łatwo wyczułem. Jako absolwent II LO czuję się dumny, że tradycja jechania kopernika na Bladze została zachowana (choć sam nie widziałem tegorocznej Blagi) ()
@Sindarin: Zespół szkół mojego LO miał całkiem przyjemną salę. Kolory mieniące się w żółci i błękicie. Tuż obok siłowni i mniejszej sali gimnastycznej. Z widokiem na nowego Orlika. Jednak nie widzę związku z Blagą ( ͡º ͜ʖ͡º)