Wpis z mikrobloga

Dali w końcu jakieś info o tej walce Denis vs Diego?
Samą walkę po takim czasie mam gdzieś, totalnie zeszła ciekawość, ale ciekawi mnie czy się wywiążą ze swoich słów odnośnie tego że walka się odbędzie w przeciągu dwóch tygodni. Dwa tygodnie to mega dużo a widzę 12 dni od gali i dalej nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#highleague
#famemma
  • 12
@DESiGNER86: Sugerowałem się słowami malika BĘDZIE DO DWÓCH TYGODNI NA YOUTUBIE.
Na ich kanale nie ma więc zapytałem, a jak pisałem wcześniej totalnie mnie sam pojedynek już przestał interesować więc jakoś nie śledzę HL
@nukey: Beke to można mieć co najwyżej z twojej ortografii. Nieporadny się piszę, a jak nawet ortografii nie potrafisz opanować to nie chce wiedzieć jakim upośledzonym człowiekiem musisz być na co dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czepiasz się jak jak totalny debil że się zapytałem bez sprawdzenia wow, bo forum wcale nie jest po to żeby się pytać i podejmować dyskusje XDD
Samą walkę po takim czasie mam gdzieś, totalnie zeszła ciekawość, ale ciekawi mnie czy się wywiążą ze swoich słów odnośnie tego że walka się odbędzie w przeciągu dwóch tygodni


@nukey: Tutaj jest miejsce na komentarz. Nie widzę zainteresowania samą walką na wykopie, aczkolwiek może to przez fakt, iż jeszcze nie jesteśmy aż tak blisko jej terminu. Jak na nią czekasz bądź straciłeś zapał podobnie do mnie to możesz się wypowiedzieć co