Wpis z mikrobloga

@Vincenzo w niektórych miejscach się wpuszcza, jednak najczęściej się tego nie praktykuje bo to jest normalna, klasyczna sala operacyjna, a cięcie to jest duża, choć powszechna operacja. Nie mamy po prostu na tyle przygotowanych sal ani personelu, który by pilnował nooba, żeby niczego nie dotknął, nie zemdlał, przewrócił się i nie dość, że trzeba by było go ratować to jeszcze cały jałowy sprzęt poszedłby #!$%@?.
Czyli podsumowując dlatego, co wszystko w polskiej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kura-borzenka: to jest słabe, bo chociaż przy cesarce nie byłem, to z klasycznego porodu wiem, że wsparcie bliskiej osoby jest nieocenione. I nie wyobrażam sobie, żebym nie był przy swojej kobiecie nawet podczas cesarki (gdyby zaszła taka konieczność).
Poza tym dla mnie uczestniczenie w porodzie to jedno z najmocniejszych wrażeń jakiego doświadczyłem w życiu. Szkoda, że OPa to omija.
@Kolarzino: u mnie w ręcz przeciwnie.
Mi się w 21 córka urodziła i wszystkim znajomym, ktorych znam ( w tym bliżniaczki ) - same kobity ... aż się zacząłem zastanawiać, że to aż dziwne, że tyle babeczek i żadnego chłopaka ...( ͡ ͜ʖ ͡)( ͡º ͜ʖ͡º)