Wpis z mikrobloga

@susyko: czm ? nie oglądałem całego filmu, bo mnie nudził, ale wzięła bez pozwolenia, nie zapłaciła, więc widze podstawę do robienia filmu, w przeciwieństwie do filmów gargamela. I nie gadaj, że filmy gargamela nie miały mieć negatywnego celu, bo miały, pamiętam, że ten koleś, który, co nagrał zwykły głupi film o tym, że wysyła się paczce, dostał masę hejtu od ludzi gargamela, i potem z płaczem w oczach nagrywał wyjaśnienia,
@mewten: na pewno mniej tam było misyjności i większy nacisk był na rozrywkę, ale uważam że tępienia fejkowego gówno contentu dla dzieci nigdy za wiele..
poza tym wydaje mi się że to o czym nagrywał gargamel mogło być na tamten moment najistotniejszymi tematami, jak zaczęły wychodzić mocniejsze rzeczy jak np. pierwsze występki dubiela, to jechał z nim jak z gównem..
a takie materiały jak ten o kanałach o podrywaniu dla zdesperowanych
@flux22: scamy były na pewno, takie rzeczy potrafili odwalać z tym czołowi infuencerzy, ale wtedy tym się nikt nie zajmował. Był też kamerzysta, ale tu akurat gargamel ma plus, bo wiedział, że nagrywanie na niego to czysta promocja, a nie sankcja, inni wiedzieli, że zyskają na tym wyświetlenia i promowali go, dzisiaj tak samo jest queen of the black,
@mewten: gargamel dobrze jechał z dzbanami ale za dużo swojego światopoglądu narzucał . Krytykował rzeczy z punktu widzenia radykalnego lewicowca. Dla kogoś o innych poglądach niektóre rzeczy były bezsensowne. Np czepianie się że w Polsce jest blackface w telewizji który nie ma żadnych konotacji z amerykańska kultura i ich systemowym rasizmem. To tak jakbyś pojechał do Indii i się #!$%@? że swastyka jest używana wszędzie.
@twojstary2009: xd gargamel>wardęga, choć gargamel cuckold, to uważam, że wardęga jest #!$%@? i zbokiem z charakteru, ja tylko pienie do wykopu, że traktują gargamela jako wyrocznie i najlepsze commentary, a on niewiele ciekawego nagrał w przeciwieństwie do wardęgi, ale ten działał za bardzo na wyniszczenie ludzi, i ogromnej potrzeby, aby ludzie uważali go za dobrego, np jak pomagał qotb, przecieć wiadomo, że miał ją w dupie
I nie gadaj, że filmy gargamela nie miały mieć negatywnego celu, bo miały

No właśnie ogólnie mówię, że commentary ma negatywny cel. Wersow miała na to logo pozwolenie, ponieważ ziomek to wrzucił na pinteresta i zaakceptował regulamin. Tylko Wardęga to debil i chciał jej dogryźć na siłę.
@mewten: