Wpis z mikrobloga

@RumunElfik2137: Oczywiście pajacerka, masz rację. Ubrał się jak chłop do żniw. Kto jak kto ale aktor wie jak się ubrać kiedy gra w określonej sztuce. Ta sztuka ma nazwę "Ja jestem z narodu i z narodem". Myślę, że nawet Ukraińcy się na to nie nabiorą, nie ci którzy mają bomby rzucane na głowę. Ale wiesz, za swój komentarz zostaniesz nazwany ruską onucą i powiedzą ci żebyś usunął konto.
  • Odpowiedz
@r102 moge napisac nawet ze mam 150cm jak twoje ego urosnie troche od tego, po prostu na wzrost nie masz wplywu i to czy ktos jest wysoki czy niski nie wpływa na jego rozum i to jak będzie rządzić krajem typie trzeba serio ci takie rzeczy tlumaczyc? cala rodzina twoja to tacy debile czy tylko ty? Jakim cudem ktos taki sie nie #!$%@? idąc po chodniku xD
  • Odpowiedz
nie wiem, ja bym miał lepsze zdanie niż o takim co na oficjalne spotkanie z zagranicznymi politykami wychodzi w brudnych adidasach, spodniach ale Ferdynand kiepski i napina się jak kapitan Ameryka xD

Serio myślisz że ktoś wnokopach sobie myśli "ojej, nasz prezydent,.ubrany tak jak my, ale ona nas wspiera"


@RumunElfik2137: Ehh, że jego prowcy na to nie wpadli. Może złożysz tam cv?
  • Odpowiedz
No i dlatego to pajacerka, kreowanie wizerunku


@Spust: #!$%@? chłop był na skraju śmierci w lutym, bo walki ze specnazem toczone były pod samymi #!$%@? drzwiami do niego, chłop jest w politce na śmierć i życie, walili mu bombami nad głową, a ty dopieprzasz się o pajacerkę, bo nosi wojskowe, lekkie ubrania?
  • Odpowiedz
@kupkesobieciagne: Lol, a gdzie ja się dopieprzam? Czytałeś chociaż o czym była mowa wcześniej..? Jego strój na spotkaniach z politykami to kwestia tego jak kreuje swój wizerunek, a nie tego, że "jest na wojnie" i musi nosić moro żeby się maskować.
  • Odpowiedz
@brajanek95 całkiem przypadkiem masz konto 3 miesiące ( ͡º ͜ʖ͡º) ciekawe że większość krytyki Ukraińców pochodzi z kont o stażu mniejszym niż pół roku ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) cóż za przypadek
  • Odpowiedz