Wpis z mikrobloga

jaka oszczędność ( ͡° ͜ʖ ͡°) da się od razu pociągnąć spienione mleko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@yupitr raczej nie. A oszczędność jest bardzo duża, bo karmienie modyfikowanym to z tysiak miesięcznie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
jaka oszczędność ( ͡° ͜ʖ ͡°) da się od razu pociągnąć spienione mleko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@yupitr jak ściągałam laktatorem to wychodziło spienione czasami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

karmienie modyfikowanym to z tysiak miesięcznie.

@WielkiNos: eee tyle to nie - mój nie wypijał miesięcznie więcej niż 12 puszek mleka po 400g więc o ile to nie jakieś specjalne
eee tyle to nie - mój nie wypijał miesięcznie więcej niż 12 puszek mleka po 400g więc o ile to nie jakieś specjalne mleko to nie więcej niż 500 zł na miesiąc


@justyna- Zależy jakie kupujesz. Ja w ogóle nie dawałam mm, ale z tego co się orientowałam ile dawały inne kobiety i mnożąc to przez cenę np. Capri care albo jakiegoś dla alergików wychodzi mi znacznie więcej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WielkiNos: ja właśnie kupuję Capri Care i jak mówię więcej niż 12 puszek/miesiac mi nigdy nie poszło a mleko kosztuje 40 zł więc kwota podana przeze mnie wynika z mojego oświadczenia, jesli dziecku daje się jakiś Bebilon to wyjdzie jeszcze mniej.
Dla alergików co prawda jest droższe ale jeśli dziecko ma alergię to lekarz wypisuje receptę i jest z refundacją (moja siostra to ostatnio przechodziła).