Wpis z mikrobloga

@clas: Po prostu wyłączył silnik żeby mniej paliło ( ͡° ͜ʖ ͡°). To ten nowy tryb żeglowania jak w hybrydach ;)
  • Odpowiedz
@TheBloody: Peugeot 206 to bardzo solidne auto. Rodzice mieli 1,4 benzynę i był nie do zajechania, do tego do dziś ma ciekawą bryłę i nie widać, że to już 24 lata od premiery. Jakby je Niemcy klepali, to by w Polsce było mega popularne, bo wiadomo, nie kupuje się aut na F i francuskich, jak to chłopski rozum mówi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i ma jedną
FrasierCrane - @TheBloody: Peugeot 206 to bardzo solidne auto. Rodzice mieli 1,4 benz...

źródło: comment_1655369565XOcBjpEUVso63QDhmgfGe3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Miałem 206 na pierwsze auto. Matko co to za gówno było, wszystko się psuło, klima się #!$%@?ła, jak wciskałeś kierunkowskaz prawy to najpierw zaświecił się lewy a dopiero potem świecił się prawy. Analogicznie jak kierunkowskaz odskakiwał to świecił też przciwnym kierunkiem xD Obrotomierz też był zepsuty. Na luzie obroty falowały. O zawieszeniu nawet nie wspominam bo co chwilę coś tam stukało. Po tym aucie kupiłem kilka lat starszego Focusa Mk1 i to
  • Odpowiedz
@TheBloody: też mam 206 1.1 z 2004 roku to auto jest nie do #!$%@? xD żeby było śmieszniej mam 190+ cm, a jest tyle miejsca że wsiadaja 3 osoby z psem i każdy w szoku że ma tyle miejsca po uprzednich #!$%@? xD ja tym autem kabinę prysznicową w środku przewoziłem z obi oraz narożnik z Ikei (na trzy razy), na parkingu się ze mnie każdy śmiał a jak weszło to
  • Odpowiedz
Miałem 206 2.0 HDi w takiej pseudosportowej wersji jako samochód służbowy laaaata temu. Silnik autentycznie miał za dużą moc do konstrukcji samochodu i jeździło to jak gokart ale miło to auto wspominam wyłącznie z sentymentu do podróży które nim robiłem, bo technicznie często się psuł mimo, że było to wtedy nowe auto praktycznie :(
  • Odpowiedz