Wpis z mikrobloga

Są jakieś symulacje gry na giełdzie? Mam na myśli program który zaciągał by kursy akcji i pozwalał na wykonywanie akcji takich jakie można wykonywać na giełdzie ale za fałszywy kapitał? Chcę tam w przyszłości stracić wszystkie oszczędności ale najpierw musze pocwiczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
  • 24
  • Odpowiedz
@IwanDubietkov:
gragieldowa.pl

UI zgoła przypomina interface BOSSA. Wiec wchodząc tam możesz poczuć się jak inwestor w 1999 z bańki dot.com ;)
Poza tym system jest bardzo fajny, możesz ustalić sobie kwotę kapitału, prowizje, stop lossy etc.
Notowania także masz zaciągnę z rynku. Jedyny minus to ograniczenie do polskiej giełdy.
Dużo się tam nauczyłem w trakcie studiów, min. żeby nie uprawiać day tradingu na prowizji 0,4% :)
  • Odpowiedz
@natanyaach: nie chcę wrzucać jakichkolwiek prawdziwych pieniędzy, jedyna giełda na której zdarzyło mi się grać to ta crossoutowa xd w sensie wydawało mi się że ta wersja demo to dokładne przeniesienie prawdziwej z tym że kasa nie jest prawdziwa czy są jeszcze jakieś różnice? :/
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@IwanDubietkov: ja tylko od siebie dodam żebyś się za bardzo na tym demo nie napalił, bo wbrew pozorom, postawienie własnego $ na stół dosyć sporo zmienia w podejściu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz