Wpis z mikrobloga

@Ziobekk zawsze najlepsze oferty renegocjacyjne są po złożeniu rezygnacji o ile wcześniej już jakaś odrzucisz na wcześniejszym etapie (bo tak to i tak Ci będą wciskać najgorsza opcje), jest tak w zdecydowanej wiekszosci sieci internetowych/telefonicznych, nawet agencjach ochrony mienia itp. ogólnie w większości usług o niskich kosztach utrzymania użytkownika.

Jak pracowałem w plusie to pierwszą linią frontu do przedłużenia umowy byłem ja jako konsultant działu obsługi gdzie jak kończyła się umowa musiałem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ziobekk: idź do T-Mobile i powiedz że chcesz przenieść nr np za miesiąc. Podpisz dokumenty ITP wtedy zadzwoń do Orange. Łatwiej się z nimi dyskutuje kiedy mają nóż na gardle.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ziobekk: a to widzisz każdemu zależy na czym innym. Nie mogłem pozwolić sobie nawet na kilka dni bez tel więc zrobiłem jak napisałem i nagle pojawiły się lepsze oferty.
@archi3: źle napisałem, nie rozwiązana, a złożone wypowiedzenie, teraz trwa miesięczny okres wypowiedzenia, Pani powiedziała że będą się jeszcze odzywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)