Wpis z mikrobloga

@DeDu92: Polecam Trójstyk w Krzmieńcu! Zajebista sprawa: styk 3 granic: Polski, Słowacji i Ukrainy. No i generalnie każdy inny szlak: Połonina Caryńska, Mała Rawka, Wielka Rawka. Generalnie możesz pójść gdziekolwiek i tak będzie zajebiście.
też miałem z tym problem szukając dojazdu tam xD


@DeDu92 ja cały czas mam mimo, że w tych Ustrzykach na dole mapy byłam już z 7 razy.

Najprościej - Ustrzyki Dolne to Góry Sanocko-Turczańskie, a Ustrzyki Górne to Bieszczady. :)


@Jelen_Szlachetny Ja sobie zawsze tłumaczyłam, że jest odwrotnie niż w nazwie czyli górne są na dole mapy, a dolne na górze, ale i tak mam zawsze mondfuck.
no ja właśnie będę bez auta, dlatego pytam


@DeDu92: No to klop. Bo Ustrzyki Dolne to nie są Bieszczady. Jeśli interesuje cię chodzenie po górach to masz na te najładniejsze i najpopularniejsze szlaki prawie 50 km w jedną stronę. Co prawda teraz dzięki samorządowcom coś się ruszyło z komunikacją publiczną, ale jak tak patrzę to do Ustrzyk Górnych możesz dojechać na 9, a powrotny autobus masz o 17.55, więc tak średnio,
@kabzior: Nie wiem jakim tempem on łazi. A bardziej chodzi mi o to, że jak ktoś ma w planie wyjść na szlak wcześniej rano jak bozia przykazała, przejść swoje na spokojnie, zjeść obiadek, wypić piwko z widokiem na Caryńską, wrócić na kwaterę, no to może być mało.
@JPRW: no w sumie... ale jak się nie ma auta to tempo trzeba podkręcić, obiad jeść w Niedźwiadku, a piwo pić w Orliku z widokiem na rynek... coś za coś :)