Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@polock: chcesz coś śmieszniejszego? Ten burak zarabia całkiem nieźle na tym co robi a właściwie to nawet nie wiem co on robi poza występowaniem w tv. Czasem sobie myślę, że musi mieć jakieś kompromitujące materiały na parę osób inaczej już by dawno wyleciał na twarz.
A może nie znam życia w końcu to nie mnie przemieliła Pani z Tajlandii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RedBaron: Na poziomie legislacyjnym lub przekazu medialnego: aborcja, lizanie dupska kościółkowi, jedno z preludium faszyzmu wg. Umberto Eco czyli szukanie wrogów wewnętrznych, którzy są jednocześnie słabi i silni, patrz LGBT, wszechobecne odwoływanie do tradycji i religii, Czarnkowa edukacja, kult żołnierzy wyklętych bez rozróżnienia na to, czy niektórzy nie są posądzani o zbrodnie na cywilach, odgórne przyzwolenie na niehumanitarne traktowanie uchodźców. Choć mam wrażenie że trolujesz i niepotrzebnie cokolwiek pisze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@RedBaron: Używacie upośledzonego podziału jednoosiowego i potem się przepychacie jak dzieci. Polityka jest kapkę bardziej skomplikowana, niż tak jak Pan Jarmuż powiedział, że jest on i lewactwo
  • Odpowiedz