Wpis z mikrobloga

Cieszę się z sukcesów naszych Polskich szczypiornistek, którym sam kibicuję od barażowego spotkania ze Szwedkami i życzę jak najlepiej (moje kupony także #bukmacherka), ale wszystkie komentarze i porównania ich sukcesu do Polskich piłkarzy, to tak mnie #!$%@?ą, że tego zdzierżyć nie mogę.

"Oddajcie pensie dziewczynom nażelowani lalusie! Co prawda na piłce ręcznej znam się tyle co oglądam miszczostwa od 3 dni a wcześniej Boguś Wenta raz wygrał coś, ale się wypowiem i ponarzekam na piłkarzy, zamiast pogratulować dziewczynom, jest okazja #!$%@?ć komuś, to #!$%@?ę, a co żałować se będę"

Po pierwsze #!$%@? to kogo #!$%@? obchodzi jak oni wyglądają, ich sprawa, jak facetów interesuje wygląd innego faceta, to sory, ale dobrych wiadomości dla niego nie mam. A co do pieniędzy, to jeżeli ktoś chcę płacić miliony piłkarzom bez sukcesów, to jego #!$%@? sprawa, jego pieniądze i #cebulaki #!$%@? wara. Jest okazja to zawsze się wtrąci niezwiązany z tematem wątek, byleby #!$%@?ć komuś. #!$%@?, polska mentalność.

#boldupy #mowiejakjest #cebulacontent #nieznamsiealesiewypowiem #sport
  • 6
@nTd: Mógłbyś jeszcze dodać, że tacy ludzie uważają że to bardzo prosty sport (w życiu nawet nie mieli tej piłki w rękach), krytykują wszystkie decyzje sędziego i nieudane zagrania Polek. Parokrotnie przerabiałem to w domu (np. po odgwizdaniu faulu w ataku).
@Bit__: Takie coś ma miejsce chyba przy każdej możliwej okazji, w domu, na fejsie, podczas dyskusji wśród znajomych, czy to chodzi o piłkę ręczna, nożną, czy cokolwiek ;) Ja się jedynie cieszę, że mój tata zna się na sporcie i nie muszę tego wysłuchiwać w domu :D

@Adam787: Śmieszni są ludzie czasem, ale taka prawda, jest tak praktycznie za każdym razem, a co najlepsze, takie hasła wykrzykują ludzie, których wiedza