Wpis z mikrobloga

@ekstrakt: psy tam dupami szczekają, mieszkają tam słoiki i tryhardy którym się wydaje że są częścią miasta Wrocław ale niestety nie, wszędzie stamtąd daleko i trudno dojechać. Najniższe ceny nieruchomości w tym rejonie nie są przypadkiem.
  • Odpowiedz
@ekstrakt: Psie Pole to bardziej osobne miasteczko z niezłą komunikacją (jak na standardy Wrocławia) z centrum. Już lepiej mieszkać na Jagodnie czy Lipie Piotrowskiej, niż PP, jak się chce korzystać z miasta.
  • Odpowiedz
@Ogau: Zamieniłbym Jagodno na Psiaka za każdym razem xD Jak można w Berry Village mieszkać z własnej nieprzymuszonej woli to nigdy nie pojmę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sarveil: nie wiem. Nie mieszkam tam. No ale jakbym miał wybierać to Psie Pole wygrałoby chyba tylko z Leśnicą i Wojnowem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ekstrakt: ja mieszkam obok Żmigrodzkiej. Ujdzie. Troche jest patoli, ktora w nocy drze morde, ale ogolnie raczej spokojnie. Wszystko zalezy na jakie osiedle trafisz, jak jest duzo mieszkan socjalnych to bedzie gorzej
  • Odpowiedz
@ekstrakt: a jak głębokie psie pole? Jeżeli zakrzów/Kiełczów to juz zadupie mocno, ale bliżej 'centrum to już jest jakaś opcja. Jak już wspomniano jest to jak osobne miasteczko w zasadzie, ale jest dobrze skomunikowane w szczególności z Grunwaldem. Niedaleko jest Widawa, wiec tutaj mocny plus, Jagodno nie ma dostępu do takich atrakcji ( ) no i sie nie zdziwie jak predzej sie oni doczekaja tramwaju niz
  • Odpowiedz
behehehe to w takim razie BerryVillage to Krzyki, a Legnicka i Gadów to Fabryczna.


@kwiatencja: no bo tak jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no i sie nie zdziwie jak predzej sie oni doczekaja tramwaju niz Jagodno xD


@kwiatencja: tramwaj na Psie Pole to są dobre kilometry trasy. Wątpię, że miasto będzie na to stać w tym stuleciu. Raczej nie powstanie nic xD

@ekstrakt no i jeszcze
  • Odpowiedz
@kwiatencja: no bo tak jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ogau: ale tylko na tabliczce na komisariacie policji ( )


to są dobre kilometry trasy

no też racja, takie pomysły jak podczepianie pod tory do Kowal to były przed zrobieniem tramwaju na Nowy Dwór :v
  • Odpowiedz
podczepianie pod tory do Kowal


@kwiatencja: to byłoby genialne. Kilka kilometrów tramwaju na wałach i mokradłach, żeby zrobić ze 3 przystanki na Psim Polu. Sutryk musisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jest #!$%@? daleko


@ekstrakt: jest, ale korki mniejsze niż na południu Wrocławia. Zależy czym masz zamiar się poruszać i gdzie. No i Psim Polem można by określić połowę miasta, więc też przydałoby się sprecyzować co masz na myśli
  • Odpowiedz
Psim Polem można by określić połowę miasta


@Bumelante: dlaczego nikt takich rzeczy nie pisze jeżeli chodzi o Legnicką np, czy Nowy dwór (°° a jak się pojawia psiak to nagle wszycy mają problem z określeniem która część miasta (_ ) ale napisał, że chodzi o prawdziwe Psie Pole za Koroną
@Iudex: o pardon, cos czułam
  • Odpowiedz
@kwiatencja: może dlatego że Nowy dwór to osiedle, a psie pole kiedyś to była rozległa dzielnica. To tak jakbym powiedział że mieszkam na Fabrycznej i teraz domysł się czy chodzi mi o prawie centrum w stylu Popowic czy może o wichurę za Stablowicami
  • Odpowiedz