Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co można robić po kulturoznawstwie, filologii polskiej, filozofii, etc.? W sensie, fajne to studia, po których chociaż do #korpo przyjmują? Generalnie wiem, że jedyne "humanistyczne" studia, na które warto iść w opinii wielu ludzi to na pewno nie te kierunki, jednak po prostu, zastanawiam się, co po takowych można robić? Sam studiuję, ale mój kierunek nie ma zbyt wiele wspólnego z wyżej wymienionymi. Nie znam też nikogo, kto opowiedziałby mi o tych studiach, zwłaszcza z punktu widzenia studenta i absolwenta. Czy to ciekawe, warte rozpatrzenia kierunki? #studia #studbaza #pytanie #uw #uj

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62a8999e924ad7d1568c18d8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: To sobie wybrałeś miejsce do zadania pytania XD Do korpo czy można? Można, ale można też po wielu innych kierunkach. Więc po co iść na takie kierunki?
1. Wielu ludzi chyba zapomina, że praca naukowca to też praca zawodowa i po prostu ścieżka, do której niektóre osoby dążą. Nie da się prowadzić badań z np. kulturoznawstwa nie mając wykształcenia z kulturoznawstwa.
2. Czy ciekawe kierunki? No to zależy. Czy znajdziesz