Wpis z mikrobloga

Przegapiłem moment w którym elektorat KO to coraz częściej ten sam elektorat pod względem wieku elektorat co PiS od około 2005/2007 roku. Tu zdjęcia z profilu Borysa Budki. Choć właściwie myśląc na spokojnie ci którzy wtedy doprowadzali PO-PSL do władzy mieli 40-50 lat, a teraz mają prawie 20 lat więcej...

Jak widać obietnice kolejnego rozdawnictwa socjalnego, utrzymania niskiego wieku emerytalnego, 13. i 14. emerytur, bonów turystycznych dla emerytów, 500+ dla wnuczków, podwyżki w budżetówce i innego socjalnego dziadostwa analogicznego do PiS nie są przypadkowe.

Do przemyślenia dla wszystkich wierzących, że oni tylko tak mówią, a tak naprawdę to zrobią inaczej xDDD

#bekazlewactwa #polityka #4konserwy #ekonomia
Pobierz
źródło: comment_1655206273HV1tT8guu0cbADRmfiGhDn.jpg
  • 11
@wojtas_mks:

A czego ty się spodziewałeś?
Myślisz,że jakby przyszła Platforma, to będzie lepiej?
Nie będzie rozdawnictwa? Nie będzie ograniczania wolności? Nie będzie afer?
Myślisz,że jak przyjdzie Lewica,to nie będzie socjalu/rozdawania na prawo i lewo i też nie będzie złodziejstwa? Nie będzie ograniczania poszczególnych grup?
To wszystko będzie i tak,bo nadal od lat jest niezależnie kto rządzi.
Zazdroszczę optymizmu wszystkim w Polsce,że mogą swoimi głosami cokolwiek zmienia i jak zagłosują na tych
Myślisz,że jakby przyszła Platforma, to będzie lepiej?

Nie będzie rozdawnictwa? Nie będzie ograniczania wolności? Nie będzie afer?

Myślisz,że jak przyjdzie Lewica,to nie będzie socjalu/rozdawania na prawo i lewo i też nie będzie złodziejstwa? Nie będzie ograniczania poszczególnych grup?


@xydeN-: Nie dalej jak 2 dni temu jakaś horda Wykopków udowadniała mi, że "KO i Lewica tylko tak mówią", a przecież oczywiste jest, że ten cały socjal zlikwidują xDDD Nawet wpadały sondaże, że
@wojtas_mks:

Ja nie zagłosuje na nikogo i tego się będę trzymał
Jako jeden chyba z niewielu urodzonych po 2000r widzę,że wybieranie raz prawa a raz lewa nie przyniesie nigdy niczego dobrego Polsce a już na pewno nie wybieranie złodziejstwa,bo niestety,ale prawda jest taka,że KAŻDY na Wiejskiej jest tam po to,żeby dostać się do koryta i brać garściami dla siebie a nie zrobić coś dobrego dla innych.
Taki naród po prostu.
W
Ja nie zagłosuje na nikogo i tego się będę trzymał

Jako jeden chyba z niewielu urodzonych po 2000r widzę,że wybieranie raz prawa a raz lewa nie przyniesie nigdy niczego dobrego Polsce a już na pewno nie wybieranie złodziejstwa,bo niestety,ale prawda jest taka,że KAŻDY na Wiejskiej jest tam po to,żeby dostać się do koryta i brać garściami dla siebie a nie zrobić coś dobrego dla innych.

Taki naród po prostu.

W Polsce nie