Wpis z mikrobloga

Mega bogata rodzina, od gówniarza miał hajs, oczywiście w wywiadach mówi, że ciężką pracą doszedł do tego, sprzedając vhsy, prawie jak Kulczyk. Widocznie strasznie łakomy atencji, bo jednak mógłby żyć jak król w cieniu. Występ w prime jest chyba jego gwoździem do trumny, im większa publiczność go pozna, tym większy syf się koło niego zrobi. Zresztą jego wypowiedzi wczoraj to straszna patola, już przez to, gdyby był bardziej znany, miałby problemy. Oczywiście
  • Odpowiedz
@pawel_kovalsky naucz się życia, bo jedyne co robisz to osłabiasz pozycje facetów, a wzmacniasz pozycje k0biet.

Przecież cała twoja wypowiedź to projekcja co ci sie wydaje,ze mega kot robi, nie możesz oczekiwać,że gdy mówisz co może być, I nie masz na to dowodów, to nie oczekuj,że ktoś Ci odpowie dowodami. Bo ja teraz powiem,że on ich nie groominguje, I co dalej? Ja będę mówił tak, a ty nie. I żaden z nas
  • Odpowiedz
@pawel_kovalsky masz dowód,że groomuje? Ja cały czas mówiłem to w kontekście tego,że niby mężczyzna nie może wykorzystywać swojej pozycji społecznej i finansowej.

Każesz mi dorastać, argumentowac, a ja się pytam czy masz w ręku królowa arugmentow czyli dowód?
  • Odpowiedz