Wpis z mikrobloga

@literacyfra123: czyli nam najmocniej podrożała i zrownaliśmy się cenami netto wiec przez 7 lat pisu mieliśmy najtańszą benyne zawet netto?
A teraz dzieki temu że pis obnizyl podatki to mamy brutto jedni z najtańszych w europie? To ciekawe, bardzo odważna teza, ale myśle że #!$%@?.
  • Odpowiedz
@BezkresnaNicosc: tak, w ostatnich latach mieliśmy tańszą benzynę netto niż na zachodzie, brutto mamy względnie tanią benzynę, ale przedsiębiorcy absolutnie tego nie odczują dla nich przez obniżkę vatu jest wręcz drożej (przy wyższym vacie ograniczony byłby popyt konsumentów, więc cena wolniej by rosła).
  • Odpowiedz
nie wiem do kogo piszesz, ale ja nie mieszkam w Polsce.


@dziobas: Rozwalasz mnie, teraz się o zły zaimek przypierdzielasz. Zdecyduj się czy w dyskusji zgrywasz analfabetę czy grammar-nazi bo dwóch na raz to się nie da, a najlepiej to nikogo nie zgrywaj tylko znajdź jakieś argumenty xDDD
  • Odpowiedz
Miałeś okazję by wskazać konkretnie gdzie się mylę. Nie udało ci się. Trudno prowadzić rozmowę z botem.


@winobranie:
Przecież dzbanie napisałem ci konkretnie że cena paliwa w Niemczech spadła na chwilę o ponad 30 centów bo obniżyli VAT.
I oczywiście tak samo jak w Polsce poszła zaraz do góry, bo zwiększyło to popyt.
Ale pewnie zdaniem wykopków to też spisek Obajtka i Kaczyńskiego xD
  • Odpowiedz
@PanEkspertErbo:

Brniesz. Tym razem zacytuję siebie.

Raz:

Miałeś okazję by wskazać konkretnie gdzie się mylę.


I dwa:

Trudno prowadzić rozmowę z botem.


Zamiast ustosunkować się do tego co mówię i odpowiedzieć na proste bądź co bądź pytania mówisz raczej do siebie. EOT.
  • Odpowiedz
@winobranie:
Pusty dzbanie, ja nigdzie nie pisałem że się mylisz.
Ja pisałem że nie masz pojęcia o cenach paliwa w Niemczech, a robiłeś tu z siebie znawcę i eksperta.
Nie miałeś nawet pojęcia że Niemcy, tak jak Polska obniżyli VAT na 3 miesiące xD
Twierdziłeś że mają tanio, a jak obniżą VAT to będzie jeszcze taniej XD
Tylko że już obniżyli do minimum xD
  • Odpowiedz
@PanEkspertErbo: Jesteś sobie w stanie wyobrazić, że nie jestem zainteresowany bezproduktywnymi przepychankami i pyskówkami w które próbujesz mnie wciągnąć? Szczerze wątpię.

To naprawdę ostatni mój post w tym wątku. Szkoda na to czasu.

I daruj sobie te personalne wycieczki.
  • Odpowiedz