Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
#!$%@? mnie to kiedy normiki mówią o tym że juleczki prócz wyglądu chcą tez ciekawych mężczyzn xD, którzy nie są nudziarzami. Tymczasem ja gdy gadam z różnymi juleczkami to generalnie wczesniej na temat moich zainteresowań by powiedzialy ze jestem nudziarzem, bo nauko ścisłe blle, ale wiadomo efekt aureoli zaczyna działać.

#przegryw #blackpill
  • 5
#!$%@? mnie to, gdy opowiadasz o czymś beznamiętnie, bez żadnych emocji w słowach, jakbyś wygłaszał oficjalny komunikat i się dziwisz, że nikogo tym nie zainteresówałeś. W tym tkwi bycie ciekawym, niekoniecznie w egzotycznych zainteresówaniach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tym bardziej mnie #!$%@?, jak przegrywy myślą, że tępą julkę którą zwykle interesuje tylko Netflix et chill, własna uroda i zegz najlepiej z oskarkami chadami wyrwą na inteligencję albo
@wieloryby-to-kumple: ja w małym gronie 2-4 osób ludzi, którym w 100% ufam jestem otwarty i nie mam problemów z opowiadaniem o sobie. Inaczej to wygląda w innym niż te osoby gronie, wtedy zawsze jestem bardziej powściągliwy.
Jeśli chodzi o rozmowy na randkach 1+1 to zawsze dobrze się czułem w takim środowisku i wręcz często słyszałem, że jestem wygadany. W kontaktach z kobietami 1+1 wydaję się wręcz pewny siebie.