Wpis z mikrobloga

@pionas1337: Różnica jest ogromna też jak @alvaro1989: miałem go niedługo po premierze, gdy w Polsce jeszcze nie tak dużo się o nim mówiło, projekcja i parametry były potężne, jeden z moich najbardziej zauważanych i komentowanych zapachów 'all time'.

Aż sam się zastanawiam co poszło nie tak - czy to banowanie jakichś składników przez IFRA czy oszczędzanie na kosztach, ale parametry nowych oceniam maks przeciętnie.

Niestety batchofilem nigdy nie byłem i
@alvaro1989: Tak, tylko Amena z tamtych lat też kojarzę i on to już w ogóle był killerem :) mój współlokator go wtedy używał i gdy wracałem to czułem go w całym mieszkaniu, a okazywało się, że się wypsikał 2-3 godziny wcześniej i wyszedł. Nie zostawiał ogona tylko całe chmury zapachowe zawieszone w powietrzu.

Oceniłbym je wg skali z Fragry:
Amen:
eternal
enormous

Terre:
long lasting
strong

A nowe wypusty Terre d'Hermes
@pionas1337: W wypadku Hermesa jest jeszcze kwestia uniewrażliwienia się na własny zapach, która w wypadku tychże perfum jest wyjątkowo zauważalna - podobno przez Iso-E Super. Kiedy używa ich mój brat to czuć je na nim z dobrej odległości 10-12h, ja sam przestaję po 3-4h. Jak w 2015-2016 kupowałem Hermesia w odlewkach to czułem go znacznie dłużej, ale znowuż moja kobita nie czuje różnicy, jej zdaniem zapach jest 1:1 no i też