Wpis z mikrobloga

@AlienFromWenus: Zapytaj się go co ma na myśli, bo rzeczywiście "kobiecość" można rozumieć bardzo szeroko ale nie zmieniaj się wbrew sobie tylko dlatego bo niebieskiemu coś nie pasi. Pozdrówka ʕʔ
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus ja nie pierdzę przy różowych i sobie tego nie życzę, ultra słabe siedzieć w łóżku, oglądać film i wąchać czyjeś gazy, kwestia preferencji.

Nie znam jego definicji babochlopa, to mogą być znoszone dresy, włosy non stop związane, nieogolone pachy czy nogi, dupsko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
to mogą być znoszone dresy, włosy non stop związane, nieogolone pachy czy nogi, dupsko ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@gzymspiwniczny:

O, to się zgadza ( ͡° ʖ̯ ͡°)

No ale kurde, jeśli po całym dniu pracy on sobie może usiąść do gierki, to ja też chcę mieć taką możliwość, a nie ostatnie godziny wolne przed snem marnować na golenie doopy, przecież to też jest
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus słaby bajt ale odpowiedź universalistyczna na to pytanie to....:
A) domyśl się
B) spytaj go po prostu co dla niego jest kobiece, aby doprecyzował, jest niebieski to zrozumie., nie obrażaj się na to co powie, co by to nie było. Może chodzi o jakieś małe rzeczy, np żebyś nie miała gwałtownych ruchów, albo nie zaczynała oglądać tv jak się całujecie. Nie rozwiążesz problemu zgadując. Chyba że wiesz o co mu chodzi
  • Odpowiedz