Wpis z mikrobloga

Panie Prezydencie Ad Interim Stanów Zjednoczonych Polski Mariuszu Kolonko jest pan pi$%a, a nie skoczek.
Myślałem, że wyda pan za moją osobą list gończy + wyśle szwadron śmieci, a widzę donos napisany przez szóstoklasistę do Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości, które nadzoruje minister Mariusz Kamiński.
Tak, ten sam minister za którym wydał pan ponad miesiąc temu nakaz aresztowania xD
Link do twitta PATUSPL
Zarchiwizowana wersja twitta
Cóż, chyba musi pan, panie Prezydencie utworzyć swoją prokuraturę i Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości w granicach prawnych Stanów Zjednoczonych Polski. Jak tak dalej pójdzie to wszyscy urzędnicy II PRL będą "siedzieć".

Piszę tutaj do Maksia, bo wiem, że jego pieski obecne tutaj przekażą mu tego posta w zębach.

PS. Jakby ktoś miał "problemy" z zakupem konta premium na płatnej stronie Kolonki - https://maxtvgo.com/ to w takim przypadku napisz do mnie wiadomość prywatną, a spróbuję Ci pomóc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#maxkolonko #kolonko #maxtv #maxtvgo #piractwo #torrent #torrenty #szury
PiSudczyk - Panie Prezydencie Ad Interim Stanów Zjednoczonych Polski Mariuszu Kolonko...

źródło: comment_1655128790rMWCVOwpK7kP4Zt5XnLfR9.jpg

Pobierz
  • 2