Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
Miyoo Mini v2 chyba mój ulubiony handheld ever () wykonanie 10/10 Obecnie nadrabiam kilka tytułów z GBA i przyjemność grania jest niesamowita jak na tak male urządzenie. Jest to chyba urzeczywistnienie wszystkiego czego chciałem mieć w klasycznym GB za dzieciaka. Polecam!

#retrogaming #konsole #gba #komputery #gry #elektronika
miguelpl90 - Miyoo Mini v2 chyba mój ulubiony handheld ever (。◕‿‿◕。) wykonanie 10/10 ...

źródło: comment_1655123521CZrkgrlivU5Hiq2tbeMX2d.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dwudziestydrugi: no to reanimuj staruszka :) polecam Ci podpatrzeć na kanał RetroHai na insta. Koleszka fajnie tam moduje i reanimuje stare konsole Nintendo. Ogólnie mam wrażenie że ostatnio jest boom na retro gaming patrząc ile wychodzi nowych konsol emulujących stare generacje. Mam też Anbernica RG351M którzy też jest świetny ale kompaktowosc Miyoo mnie kupiła a do tego świetny ekran na którym #pixelart wygląda idealnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dwudziestydrugi: konsole można dorwac na ali w pakiecie z karta 32gb i etui za 300zl. Karta przychodzi juz zapełniona romami np. Na GBA jest ich ponad 800 i większość legendarnych tytulow juz była ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Tesseract: tak ale PocketGo ma problemy z tzw. 'screen tearing' czyli rozmazywaniem sie obrazu a także ze stabilnością i wydajnością niektorych emulatorów więc nie jest to sprzęt idealny. Miyoo będzie wydawał wersje P60 która wydaje sie idealnym rozwiązaniem dla osób preferujących poziome rozstawienie. https://retro91.com/miyoo-p60-price-features-pictures/ Ja dotychczas zawsze miałem konsole o takim rozstawieniu więc miałem obawy przed zakupem Miyoo Mini ale po kilkunastu minutach zapomniałem że mogłoby mi to przeszkadzać. Jest nawet
  • Odpowiedz
@miguelpl90: Też kupiłem, to maleństwo po wgraniu Onion os zamienia się w prawdziwy kombajn.
@Tesseract: Pierwsze 2-3 dni konsola była niewygodna, bolały mnie kciuki od trzymania. Potem palce się przyzwyczaiły i teraz już nic nie czuje. Granie na tym jest bardzo przyjemne, kombosy w Tekkenie wchodziły bez problemu.
  • Odpowiedz
@miguelpl90: Warto, dużo większa ilość emulatorów do wyboru, lepsza wydajność i daje ogólnie wygodniejsze korzystanie z konsolki. Jednak Onion OS wymaga trochę więcej pracy przy konfiguracji od stockowego systemu.
  • Odpowiedz