Wpis z mikrobloga

Idę dzisiaj na rozmowę o pracę, drugi etap i brzmią jakby mnie już w sumie chcieli.

Co najlepiej?

#perfumy #pracbaza

Czym się psiknąć?

  • Afnan Blue Turathi 34.9% (15)
  • Azzaro Chrome EDP 25.6% (11)
  • Afnan Modest Une 18.6% (8)
  • Bentley Infinite Intense 20.9% (9)

Oddanych głosów: 43

  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@theicecold: z kategorii mydlanych zapachów posiadanie przynajmniej jednego to mus

wg mnie to są najlepsze zapachy do zastosowań office'owych - nienachalne, nienarzucające się ale też wyczuwalne
  • Odpowiedz
@theicecold: z kategorii mydlanych zapachów posiadanie przynajmniej jednego to mus


@lktr1: coś w tym jest, ale najważniejsze mimo wszystko jest to, żeby zapach podobał się również mi, a ja większości "mydlanych" zapachów nienawidzę (,)
  • Odpowiedz
@theicecold: jak nie lubisz mydlanych ale lubisz czyste - to mogę polecić aqua universalis forte od mfk, kiedyś miałem odlewkę i jak na kategorię lekkich czystych zapachów trzymał 8-10h ale cena jest zabójcza. mimo wszystko - polecam nawet zamówić próbkę 2ml na testy jak będziesz miał okazję
  • Odpowiedz
@theicecold: Ta cała seria Prady jest dość podobna do siebie i dobrze gra na takie biurowe/pracowe okazje :)

Jeśli jeszcze masz dekanty ode mnie to porządna aplikacja Dior Homme Sport Very Cool Spray też dla mnie bdb pasuje lub Afnan Supremacy in Heaven też do rozważenia.

Ale ogólnie to zarzuć zapach, który sam najbardziej lubisz i się w nim dobrze czujesz :)
  • Odpowiedz
@theicecold: Fajny śmierdziel co nie? Ja na początku byłem dość sceptyczny, ale potem ogarnąłem jaką to ma kozacka trwałość i że lecą komplementy. Teraz próbuje wysnajpić cały flakon, ale dość ujowo idzie :d
  • Odpowiedz