Wpis z mikrobloga

@Shqip: acziki w EU4 to jest w ogóle kiepski żart. XD Albo polegają na megafarcie i -dziesięciu próbach, żeby jakiś event wskoczył, albo nawet na czitach i z CE odblokowanie wszystkiego to setki godzin, "legalnie" to grube tysiące. W grze brakuje jakichś szybkich osiągnięć, które wskakują ot tak przy grze, zamiast tego 90% jest obliczone na dłuuuugieeee sesje.
  • Odpowiedz
@Fenrirr: Nie no nie zgodzę się sam ma 260 acziwmentów, wszystko się da zrobić na czitach, z achivmentów w których resetowałem pod rng to TTM, True Heir of Timur i teraz Eat Your Greens( ͡° ͜ʖ ͡°), kiedyś dalibóg skończę, ale to 2-3 speed enjoyment i może jakieś podsumowanie z tego zrobię.
  • Odpowiedz
@Fenrirr: o #!$%@? napisałem na czitach, miało być bez czitów( ͡° ͜ʖ ͡°), ale tak to jest jak się nie czyta tego co piszę( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Fenrirr: Clausewitz jest do bólu wyżyłowany, ale nie zadręczajmy takimi bzdetami małej firemki ze Szwecji, przecież oni tak się starają( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Fenrirr: @Shqip: ogólnie w grach paradoxu achievementy to jest jakiś żart xD. W ck3 chyba są najnormalniejsze ale np hoi4 i eu4 ma masę achievementów typu: "Jako Timor Wschodni zrzuć bombę atomową na Kamczatkę, będąc we frakcji z faszystowskimi Węgrami. Te wcześniejsze osiągnięcia jakie robili to były jeszcze przemyślane, ale teraz ewidentnie brakuje im pomysłów i z każdym nowym dodatkiem dodają masę takiego crapu który właściwie to jest
  • Odpowiedz
@Shqip: dlatego nie gram pod osiągnięcia tylko sam wymyślam sobie scenariusze i czasem sie okazuje ze mam pod drodze jakie osiagniecie to wtedy mi wpadnie no i fajnie a jak nie #!$%@? osiagniecia nic nie znaczą są bezwartościowe wiec nie wiem po co sie tym ludzie przejmują.
  • Odpowiedz