Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@paltonas: Przy 172cm wzrostu i ok 50 kg wagi ciezko okreslic laske jako otyłą ( ͡° ͜ʖ ͡°). Chyba, ze ktos gustuje w anorektyczkach. A mój ryj w porzadku, trudno mi samemu oceniac ale tak 6-7/10 pewnie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@Bangoo: Miras, nie odbierz tego zle, ale przy 172cm i takich udach to nie ma opcji, by ważyła 50kg ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie ma się czego wstydzić, sam lubię konkretne kobiety a nie wieszaki ()

A wykopki i tak zawsze się do czegoś przyczepia
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: nie znam dokładnej wagi. Cos tam sie jej w ostatnim czasie przytyło, ale niewiele. Na pewno nie wazy wiecej jak 60. Tez wieszaków nie lubie. Mowilem nawet swojej dziewczynie, ze jak troche przytyje to nie bede rozpaczał.
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: A niech sie chłopaczyna wyładuje. Moze sie lepiej poczuje jak komuś w jego mniemaniu #!$%@?. A nawet jesli bym walil kaszalota to juz mój wybor. Grube kobiety mi sie jednak nie podobaja i absolutnie nie moj target, choc znam takich, dla których 80 kg to absolutne minimum ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@czympyrympym: Moze na tym zdjeciu to tak wygląda. Mowilem. Nie wiem ile dokladnie wazy. Ostatnio nieco przytyla ale 60 kg to maks. Jestem pewny bo sie wazyla przy mnie z dwa lata temu to bylo cos 53 kg chyba.
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: @Bangoo: co by nie było, OP dosiada kaszalota, który mu wmawia że waży 50kg, a chłop podjarany tematem wrzuca jej zdjęcie na portal że śmiesznymi obrazkami ( ͡° ͜ʖ ͡°) i ta szybka zmiana zdania po wyjaśnieniu typa, z ok 50 kg na 60 :D typie masz ulaną lochę, pogódź się z tym xD na dodatek narracja - najpierw około 50kg, później 2 lata temu
  • Odpowiedz
@4MagnuM4: hahaha. Masz chłopie coś nie po kolei w głowie. Jak ci to poprawi humor to niech będzie, że ulana. Wrzucę jeszcze później inne zdjęcie całej figury tylko muszę poszukać. Teraz się jej pytałem i waży 55kg. I nie oszukuje mnie bo się ważyła jakiś czas temu przy mnie. Powodzenia koleś.
  • Odpowiedz