Wpis z mikrobloga

Mojej matce menopauza chyba całkowicie wali na łeb... Cały czas komentuje mój wygląd. Jak nie za chudy i żebym przytył, to za gruby i żebym schudł. A teraz najlepsze. Sama robi desery i namawia żebym jadł (!!). Schizofrenia totalna.
Do tego dochodzi pochłonięcie swoimi potrzebami... Moje jej nie obchodzą. Chce, żeby to jej było dobrze. A najlepiej to żebym znowu miał 5 latek... #toksycznamatka #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #psychologia
  • 6
@markhausen: Tak, wiem... Już się nie mogę doczekać. Ale wiesz co moja mamuśka wymyśliła?
No zgadywanka...?


@EnderWiggin: Wiem. Ale mnie aż trudno w to uwierzyć, że z pewnej siebie kobiety, która szanowała wszystkich nagle stała się zgorzkniała i oceniająca. A mnie próbuje (?) siąść na pewność siebie. Chyba, żebym się nie nie uzależnił od niej.
śmiesznie bo właśnie dzisiaj też miałam taką sytuacje. Toksyczne matki nienawidzą siebie dlatego maja reakcje lustrzaną. A moja do tego jest agresywna więc nie tylko odpowie tak żebyś wyszła na złą, nieczuła osobę ale jeszcze powie że zaraz ci #!$%@?. A komentowanie wyglądu własnego dziecka jest codziennie. po 5 miesiącach nie widzenia ją odwiedziłam jestem tu 3 dni a już mnie tak #!$%@?ła że nie mam pytań. Po prostu olej albo jej