Wpis z mikrobloga

#przegryw --> #wychodzimyzprzegrywu --> #przegrywwalczacy --> #wygryw

A wiecie dlaczego wygryw? Bo jak walczysz i masz mindset wojownika , niezłomna wiarę w zwycięstwo to nawet jak jesteś przegryw to jesteś wygryw
Nie mówię że znajdziesz se loszkę czy coś ale możesz bardzo dużo zyskać i być zadowolonym z siebie i z życia
Jeżeli skupiasz się na tym że jesteś brzydki i samotny (co ja robię...wcale nie mówię że potrafię zastosować się do powyższych zasad) to się nie dziw że masz #!$%@? smutne i nudne życie. Ja rozumiem co to zanczy uwierzyć w wlasne #!$%@? i bezradność, sam w tym aktualnie tkwię. A ten #!$%@? blackipill to jest takie gówno , po co wam to ? Nie mówię że to nieprawda, wręcz przeciwnie , ale co z tego? Można być szczęśliwym bez partnera ...
#motywacjaodbatona
  • 11
@baton967: To wcale nie tak, że mindset wojownika i walczenie zależy w dużej mierze od samooceny i poczucia własnej wartości, a jak można zbudować poczucie swojej wartości, skoro słownie (zero) osobników uważa Cię za osobę wartą uwagi?

Poza tym te brednie o samej walce i zwycięstwie, nie, zwycięzców poznajesz po owocach, a te pierdoły o walczeniu to cope wymyślony przez ludzi podobnych do mnie - głupich i niezaradnych, którzy wymyślili sobie