Wpis z mikrobloga

"Atlas Chmur" to jeden z najgorszych filmów, jakie widziałam. Nie rozumiem, czemu to ma ocenę 7,1 na Filmwebie. Połączenie Paulo Coelho z jakimiś wątkami z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, czyli banał z głupim morałem w każdej historii.
#gownowpis i może #niepopularnaopinia
  • 121
  • Odpowiedz
@onuceSzatana:

Jak ja nie rozumiem filmu, to siedze potem pol dnia w internecie/googlu, a nie obrazam film na wykopie.

To fajnie że tak robisz, ukazuje to Twój niezwykły intelekt i wyższość emocjonalną w przeciwieństwie do większości wykopków z którymi musisz się tu męczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze użyj tej umiejętności do zrozumienia tego, że nie każdemu musi podobać się to samo, co Tobie ( ͡°
  • Odpowiedz
jak coś wydaje się mądre i ambitne to ludzie dają większe oceny, bo się wstydzą, że wyjdą na ignorantów xD


@banjo: w sumie to samo mam z The Dark
  • Odpowiedz
  • 2
@Sandrinia może dlatego wybierając filmy powinieneś kierować się opiniami krytyków, a nie masy? Dla wielu osób ten poziom wystarcza aby jakieś metafizyczne uniesienia przeżyć, podczas gdy krytycy filmowi zjechali ten film od góry do dołu dokładnie z takich samych powodów jakie wymieniłeś :)
  • Odpowiedz
Mi dopiero jakos po trzecim podejsciu udalo sie to obejrzec xd Mozna to obejrzec, ale dosc jakis nudnawy i niezbyt zasluguje na taka ocene.
  • Odpowiedz
@onuceSzatana:

Dlaczeg odbierasz moje posty jako wywyzszanie sie? Jak mi sie nie podoba film, to nie odczuwam potrzeby wsparcia sie opinia innych spierdow z wykopu. Ty nie chcialas przeciez zrozumiec filmu, obrazilas go piszac post i czego sie spodziewalas, ze ktos przy takim twoim podejsciu bedzie pisal tutaj cos wartosciowego?


A co Ci przeszkadza że obraziłam film? Nie obraziłam jego twórców, nie obraziłam występujących tam aktorów, po prostu skrytykowałam film, do
  • Odpowiedz
@White_Magpie: nie mam nic przeciwko, żebyś napisał za co go cenisz, jeżeli masz czas. Chciałabym przekonać się do książki, do której niestety jestem zniechęcona właśnie filmem. Ale tu też zawiniłam tym, że wpierw nie przeczytałam książki.
  • Odpowiedz
@losowynick13: ja przeczytałem, a właściwie wysłuchałem bo audiobook. Książkę łatwiej zrozumieć - jest mniej „pocięta” od filmu a tak po połowie już się fajnie wątki układają i widać pomysł autora. Film jest za bardzo poszatkowany. @Sandrinia - film obejrzałem wcześniej niż wysłuchałem audiobooka, dla mnie ma on po prostu fajny klimat
  • Odpowiedz