Wpis z mikrobloga

Też wam się wydaje ,że wszyscy się rzucili na grindowanie 6 tieru? :)

Gram sobie spokojnie chce zbić gwiazdkę na jedynym prawilnym op niszczycielu Churchilu GC (ba niewidzialnym) ,ale gdzie tam.Losowania z fioletem w hellcatach/kvsiemkach (oczywiście nie po mojej stronie) i jakieś 10 bitw ,żeby ostatecznie dobić do wygranej.Teraz spokojniej jest na 8 tierze wzwyż mniej wymiataczy w plutonach(choć debile dalej są w stronk tankach).Oczywiście dzieje sie tak w celu zdobycia IS6 .

Już widzę te tabuny ludu po tym jak go w końcu zdobędą i ten nerf ,którym go zaszczycą panowie z WG jak św.SP.(choć co tu nerfić heh)

Każdy nawet pomidor naparza po niego :)Sam pewnie też bym spróbował ,ale jestem konserwatystą i mam jedną 6 w garażu.Co by nie przesadzać.

Takie tam przemyślenia

PS.Próbuje ktoś wbić po 100k exp na nacje?

#wot #worldoftanks #takietam #t29 ##!$%@? #debil
  • 11
@Abrakadabror: ja, bo chcę dobić do amx50 100 i sprawdzić chińskie medy i akurat tak się złożyło, że mam w garażu do rozwinięcia arl 44 i type 58. Mam też hellcata i kv2, którymi w razie czego mogę robić misje dla amerykańców i rusków, a to o tyle fajne, że gra nimi jest przyjemna. Isa 6 nie zrobię, ale może parę dni premki za darmo złapię.
@w_szafa: Póki co nie preferuje medów. Mnie najbardziej kreci gra na "wieże" ciężkimi amerykańcami i innymi w tym stylu.Nie lubię sie przestawiać z ciężkich na szybki med. Zawsze przez to tracę trochę rozeznanie np M7 posiadam i jak czasem zapomnę ,że to nie t1 hevy no cóż rzeźnia.Jestem jednym z tych którzy jak sie przyzwyczają to na dobra chwile.
@Abrakadabror: Ja próbuję i myślę, że to nie będzie jakieś mega trudne. Dwa 6 tiery i tak miałem w planach. A granie KVsiemką, Hellcatem czy Churchillem to czysta przyjemność. Jedynie problem może być z japończykiem całą linie trzeba będzie zrobić a wolnego exp mam niecałe 20k.
@cesar90: Siemka ok hellcat też ,ale churchil dla mnie był bardzo męczący.Wolny co z tego ,że na "papierze" pancerz skoro siemka cie objedzie i papa. Nie lubiłem go.To tak w skrócie.

Owszem misje da się wykonać ,ale jak nie posiadasz 6 tierów w co najmniej w 4 nacjach to szkoda zachodu.Zbijanie gwiazdek i 100 koła exp przez miesiąc (dobrze pamietam) da sie zrobić.