Wpis z mikrobloga

Takim gruzem latam. Ostatni wypust modelu 2008. Kilka ładnych lat ze mną, do tej pory bez awarii. Fajnie mi się tym jeździ. Oczywiście 1.9 tdi 116hp, wymieniałem cały rozrząd rok temu wraz z wałkiem. Szukałem bmw, lexusa a trafiłem na to cudo xD Teraz bym nie kupił, są lepsze wozy. Foto wykonane gdzieś na śląsku.
#pokazauto
Pobierz MecenasNocnejDuszy - Takim gruzem latam. Ostatni wypust modelu 2008. Kilka ładnych la...
źródło: comment_1654963467p6TEzHHKtm9jBmIC2LRm8J.jpg
  • 24
@citron: rs4 nie chciałbym. Zajebisty samochód, ale moc kusi a ja ulegam pokusom ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Mandaty są drastyczne a ostatnio i tak cyknął mnie fotoradar i czekam na fotkę xD RS4 to cudo, ale dla spokojnych ludzi bo tak jak pisałem - moc mnie nakręca i to bardzo.
@citron: w tamtym czasie ten model chodził w granicach 25-40k. Ja dałem za niego 32 000pln. Czarna podsufitka i takie inne fajne bajery m.in podświetlany w środku podłokietnik, jakieś chromy, fajne radio, grzane fotele sterowane elektrycznie, szyby wszystkie w prądzie xD Zadbany w środku.
@MecenasNocnejDuszy: dlatego ja przesiadłem się z is250 na 75 konne lupo ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) , nie no, lex był mułowaty, chociaż najmilej do dziś wspominam a4 b5, jedno z pierwszych moich aut, takie, które serio chciałem i dopiąłem swego