Wpis z mikrobloga

Nawet gdy jest się opłacanym trollem jak @NoJakNieJakTak to powinien być jakiś umiar w tym co się pisze ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Jednym z takich przykładów jest przerzucanie zbrodniczych działań rządu, które doprowadziły do 200 tys. ponadmiarowych zgonów na partię, którą ostatnio ostatnio określa mianem podprogowej.

Jeśli to nie jest pisowską propagandą to nie wiem co jest.

Masz nadzieję, że kiedyś rząd zostanie za to osądzony. Oczywiście znając obecne realia, sytuacja raczej zostanie zamieciona pod dywan, ale nie... można jeszcze lepiej - przerzuć winę na konfederację XD

Autora wpisu blokuje, a do dyskusji nie zapraszam bo nie ma o czym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #neuropa #konfederacja #bekazpisu
Apogryw - Nawet gdy jest się opłacanym trollem jak @NoJakNieJakTak to powinien być ja...

źródło: comment_1654961107hSZ0K0kwfsZkEj2FqdeZjD.jpg

Pobierz
  • 11
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Apogryw: ej ziomeczku, ale ty dosłownie za ofiary chorób winisz tych, co ja leczą, a nie tych, co celowo nią zarażają i roznoszą xD

Żadna lampka ci się nie zapala, że tak absurdalna teorie sobie zracjonalizowales?
@Apogryw większość lewicowych trolli to przede wszystkim przybudówki PiSu. Kojarzysz profil na fb przymus 2.0? Atakował Korwina i Konfederację, a lewica ciągle wrzucała stamtąd treści na Wykop. Okazało się, że profil prowadził działacz Porozumienia xD xD
@Apogryw:

200 tys. ponadmiarowych zgonów na partię, którą ostatnio ostatnio określa mianem podprogowej.


Sam przedstawiłeś ciąg przyczynowo-skutkowy. Skoro Konfederacja zniechęcała do szczepień i prowadziła szurską retorykę o niegroźnej grypce to jej sympatycy posłuchali i część z nich zmarła przez co partia się znajduje pod progiem wyborczym.
@Logika_wykopu: akurat z wyborców konfy to zmarła garstka... Więcej ludzi poumieralo przez absurdy jakie się odbywały w szpitalach przy okazji CoVID. Miałem to nieszczęście że na SOR byłem w całej tej pandemii. RTG nie szło zrobić bo "pacjent covidowy na sali" tylko sala RTG była gdzie indziej, ale rejestracja była obok sali gdzie badali covidowca i bum - brak badań RTG, bo nie można się zarejestrować, bo kwarantanna xD ale tak,
@Apogryw: Czyli z urojeń o discordzie przeszliście na opłacaniu przez pisowców ? Nieźle.
Mi prawo i sprawiedliwość proponowało płatne najeżdżanie na konfederacje, jednak odmówiłem, gdyż wole to robić za darmo w ramach wolontariatu.