Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Poznałam chłopaka na pewnej randkowej akcesoria. Z początku byłam nim zachwycona, a on mną. Po pisaniu przez pierwsze 2 randki też było świetnie, ale dość szybko potem doszłam do wniosku, że jest to narcyz podpierający swoją samoocenę na opowiadaniu mi o sobie i swoich osiągnięciach (czasem po kilka razy) i przy tym krytykując mnie czy lekko ośmieszając. Oczywiście przestawał liczyć się z moimi uczuciami z czasem, więc zerwałam znajomość bez większego żalu.

Dość szybko mi przechodzi to uczucie, ale nadal pozostaje smutek co do tego, że jestem znowu sama. Fakt, ze nie wychodzę w miejsca, gdzie mogłabym kogoś poznać, ale jednak też nie mam takiego charakteru, by się otwierać na wszystkich.
Jestem całkiem atrakcyjna, choć nad formą muszę jeszcze trochę popracować.

Staram się skupiać na sobie, by czuć się tylko lepiej i być bardziej atrakcyjna, ale nie powiem, że doskwiera mi brak mężczyzny i zaangażowania się w relację, która ma sens... nie wiem czy jest sens znowu siedzieć na apkach

#aplikacjerandkowe
#randki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62a2d103553e2b8c993a1f6b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 4